UPUT100K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Furkan Kaplan Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
2 Engin İpek Türkiye,TUR Erkek 40-

UPAT66K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Burak Uzun Türkiye,TUR Erkek 40+
2 Temel Parıltı SOUDAL TR RUN Türkiye,TUR Erkek 40+
3 Çağrı Ünal ANKARUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
4 Özgür Kaplan Karşıyaka One Team Türkiye,TUR Erkek 40+
5 Serkan Yalız Kolejliler Koşuyor Türkiye,TUR Erkek 40+
6 Mahmut GÜNEŞ Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
7 MUSTAFA FATİH RAZBONYALI Türkiye,TUR Erkek 40+
8 Aslı RAZBONYALI Türkiye,TUR Kadın 40+

UPET30K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 ERDİNÇ KEF BOYNER DYNAMIC TEAM Türkiye,TUR Erkek 40+
2 Fatma Şevik Çayır Manyakları Türkiye,TUR Kadın 40+
3 ahmet gökoğlu RuN&BikE OTAMIŞ Türkiye,TUR Erkek 50+
4 Mustafa Yılmaz BİREYSEL Türkiye,TUR Erkek 40+
5 Hasan Kadir Yılmaz Türkiye,TUR Erkek 40-
6 İbrahim Biçer Türkiye,TUR Erkek 40-
7 Emine Başarır Ünal ANKARUNNING Türkiye,TUR Kadın 40-
8 Türkay Berkay Türkiye,TUR Erkek 40-
9 Erinç Çaylak EDİNCİKSPOR ATLETİZM Türkiye,TUR Erkek 40-
10 Emin Erol Türkiye,TUR Erkek 50+
11 Hakan SARICI Gökmen Aras Running Team Türkiye,TUR Erkek 40-
12 Taha Akkus DAG Türkiye,TUR Erkek 40+
13 Salih Çelebioğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
14 Reha Çelebioğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
15 Fevzi Uzgişi Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Erkek 40+
16 YALÇIN BARIŞ POLAT Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40+
17 EMRAH YAVAŞAL NUXNACK Türkiye,TUR Erkek 40+
18 Serdar İnan Türkiye,TUR Erkek 40-
19 Kemal Bölükbaş Türkiye,TUR Erkek 40+
20 Asli Kaynak Türkiye,TUR Kadın 40+
21 Rıfat DEMİR BİREYSEL Türkiye,TUR Erkek 50+

U16K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Çağatay AYDÖNER Türkiye,TUR Erkek 40-
2 Rabia Insel Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-
3 Mert Akın Insel Runarchy Türkiye,TUR Erkek 40-
4 zeynep gökcan RUNARCHY Türkiye,TUR Kadın 40-
5 murat serdar OKAN RUNARCHY Türkiye,TUR Erkek 40-
6 SEZEN AKSOY HARDALDALI Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40+
7 özgür özgökçeler bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
8 Ülkü Yılmaz Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
9 Mine Uzgişi Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Kadın 50+
10 GÜRKAN GÜLER ZİNDE Türkiye,TUR Erkek 40-
11 Can Aksu Bodrunners Türkiye,TUR Erkek 40-
12 MELİH ARSLAN - Türkiye,TUR Erkek 40+
13 Barış Ulu BODRUNNERS Türkiye,TUR Erkek 40+
14 Tuğçe Kara Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-

U6K

No Ad Soyad Kulüp Adı Ülke Kategori
1 Murat Çatalbaş Mac fit Türkiye,TUR Erkek 40-
2 Medine Çakır Bireysel Afyonkarahisar Türkiye,TUR Kadın 50+
3 AILIJIANG GULIWEILA Türkiye,TUR Kadın 40-
4 Battal Kocaoglu Zinde Türkiye,TUR Erkek 40-
5 Gamze Başak yurttaşan Türkiye,TUR Kadın 40-