UPUT100K

No Name Surname Team Name Country Category
1 hacer uslu Türkiye,TUR Kadın 40+
2 Önder Duran İzmir Gaziemir atletizm spor kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
3 Deniz ÇİÇEK Samsun atakum run club Türkiye,TUR Kadın 40-
4 Mustafa Arık EKG koşu grubu Türkiye,TUR Erkek 40+
5 Sercan Asan Artofrun Türkiye,TUR Erkek 40+
6 DESMAL DESMAL Fenerbahçe Qatar,QAT Erkek 40+
7 Tanzer DURSUN Climbolic Türkiye,TUR Erkek 50+
8 Selim Korkmaz Istanbul atletizm Türkiye,TUR Erkek 40+
9 Abdürrezzak Bayık Türkiye,TUR Erkek 50+
10 hakan dilmen Türkiye,TUR Erkek 50+
11 İrem Sönmez Türkiye,TUR Kadın 40-
12 Nasreddine Mansour Nsaier Team Qatar,QAT Erkek 40-
13 Mehmet Öztürk Karaözü spor Türkiye,TUR Erkek 40+
14 Tolga Güler Qnb Finansbank Türkiye,TUR Erkek 40+
15 özkan çakmak Türkiye,TUR Erkek 40+
16 Kaan Araf kolpaRun Türkiye,TUR Erkek 40+
17 Ayhan Esen Art of Run / adidas Runners Istanbul Türkiye,TUR Erkek 40+
18 Mehmet Demir Türkiye,TUR Erkek 40-
19 ALİ KARAGÜNDÜZ İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 60+
20 ROMAN NEKRASOV Russian Federation,RUS Erkek 40-
21 Evren Kalayciklioglu TURBOARD Türkiye,TUR Erkek 40+
22 Engin Özdemir Türkiye,TUR Erkek 40+
23 İBRAHİM EFİLTİ PAUM SPORT TÜRKİYE Türkiye,TUR Erkek 50+
24 Onur Koçak Türkiye,TUR Erkek 40-
25 Güler Yıldırım Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40+
26 Umut Can TEMİZ Türkiye,TUR Erkek 40-
27 Elena Polyakova Columbia Outdoor Club Türkiye,TUR Kadın 40+
28 HABİP ALBAYRAK FERDİ Türkiye,TUR Erkek 40+
29 Fatih Tosun İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 60+
30 Andrew Bonney Bonney Boiz United States of America,USA Erkek 40-
31 Satılmış Gündoğdu Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 50+
32 Özgür Sancak İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 40+
33 Cihan Serdar KIZILCIK Türkiye,TUR Erkek 40+
34 İdris Tosun Buldan vakfı Türkiye,TUR Erkek 50+
35 Terence Nicolas Go Philippines,PHL Erkek 40-
36 Giuseppe Didonna Runformance Italy,ITA Erkek 40+
37 Rıza Martaş Adım Adım Türkiye,TUR Erkek 40+
38 Semih ÖZTÜRK kskoneteam Türkiye,TUR Erkek 40+
39 mehmet tuncturk SASfit Türkiye,TUR Erkek 40-
40 bahadir ozan singer SASfit Türkiye,TUR Erkek 40+
41 Mehmet ALTIN SASfit Türkiye,TUR Erkek 40-
42 serhat bozkurt Decathlon Running Team Türkiye,TUR Erkek 40-
43 HÜSEYİN ALPARSLAN BÜYÜKÇEKMECE Türkiye,TUR Erkek 50+
44 Cengiz Çelik Türkiye,TUR Erkek 50+
45 MESUT YIĞIT Botanikrun Türkiye,TUR Erkek 40-
46 Deniz Çelik Türkiye,TUR Erkek 40+
47 mehmet burak babaç Running Academy Türkiye,TUR Erkek 50+
48 Mustafa H. Ortaç Ege Maraton Türkiye,TUR Erkek 50+
49 Furkan Kaplan Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
50 Engin İpek Türkiye,TUR Erkek 40-

UPAT66K

No Name Surname Team Name Country Category
1 Mehmet Zahir Kül Kyani Running Türkiye Türkiye,TUR Erkek 40+
2 Burak Aslan Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
3 ABDURRAHMAN YILMAZ Hacettepe Ortopedi Türkiye,TUR Erkek 40-
4 BASKIN Demirpehlivan Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
5 Necip Yılmaz BGM Türkiye,TUR Erkek 40+
6 Tolga UZ ANKYRA SK Türkiye,TUR Erkek 50+
7 duygu başoğlu İtüdak Türkiye,TUR Kadın 40-
8 Metin Özçam Türkiye,TUR Erkek 40+
9 Serkan Sezer Kolejliler Koşuyor Türkiye,TUR Erkek 40+
10 Ahmet Sevilmiş Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
11 Birkan HALİS BEBİDOSK Türkiye,TUR Erkek 40-
12 Sinan Hotamış Türkiye,TUR Erkek 40-
13 KADİR ÇELİK Çocuk Eğitim Derneği Türkiye,TUR Erkek 40-
14 Seyhan Erdem Ankara Koşuyor Türkiye,TUR Kadın 40+
15 mehmet türkmen Türkiye,TUR Erkek 40+
16 Zülal Caliskan Türkiye,TUR Kadın 40-
17 Tamer Ersöz Türkiye,TUR Erkek 50+
18 güray ülkü Türkiye,TUR Erkek 50+
19 Şenol Meriç EGE MARATON Türkiye,TUR Erkek 60+
20 SAMET UYSAL Türkiye,TUR Erkek 40-
21 FATİH VICIL Maximum Kart Türkiye,TUR Erkek 40+
22 Recep Akbaş Roketsan Türkiye,TUR Erkek 40-
23 Ergün Kızılaslan Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
24 Can Uğur Türkiye,TUR Erkek 40-
25 Fatih Aykurt TUSAŞ Türkiye,TUR Erkek 40-
26 Caner Yıldırım TUSAŞ KOŞU TOPLULUĞU Türkiye,TUR Erkek 40-
27 Muzaffer Özmen Maximum Kart Türkiye,TUR Erkek 40+
28 utku ünsal Maximum Kart Türkiye,TUR Erkek 40+
29 Mustafa Güler Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
30 çelik ingin Türkiye,TUR Erkek 50+
31 Alişan Aygar TUSAŞ Koşu Topluluğu Türkiye,TUR Erkek 40-
32 Yağız Dokur Masomo Türkiye,TUR Erkek 40-
33 Melih YILMAZ 530 cycling club Türkiye,TUR Erkek 40-
34 Neslihan Komec Twin Power Türkiye,TUR Kadın 40+
35 Nergis Curtis Twin power United Kingdom,GBR Kadın 40+
36 Cagatay Ulusoy Finland,FIN Erkek 40-
37 Melek Sadi Serttaş Koç Topluluğu spor kulübü Türkiye,TUR Kadın 40-
38 Cenk Serttaş Türkiye,TUR Erkek 40-
39 Yalçın BALCI Bursa koşu akademisi Türkiye,TUR Erkek 40+
40 Duygu Demir Göksu Türkiye,TUR Kadın 40+
41 FEVZİ ÇELİK TEMPO ATLETİZM Türkiye,TUR Erkek 40+
42 Can Yalaman Bursa Triatlon SK Türkiye,TUR Erkek 40-
43 Nurettin Karabul Türkiye,TUR Erkek 50+
44 Fatih Karakaş myrunningcoach Türkiye,TUR Erkek 40-
45 Volkan Binici Türkiye,TUR Erkek 40+
46 Osman Çalışkan Running Academy Türkiye,TUR Erkek 50+
47 kaan kırık M.A.S.K Running Team Türkiye,TUR Erkek 40+
48 Oğuz Bora Perçinel Kdz.Ereğli Koşu Grubu Türkiye,TUR Erkek 50+
49 Meshal Altamimi Qatar Qatar,QAT Erkek 40-
50 Ferhat Gungor MACRunners Türkiye,TUR Erkek 40+
51 Faruk Camadan Türkiye,TUR Erkek 40-
52 MUSTAFA OĞRAŞ KONYA MASTER Türkiye,TUR Erkek 40+
53 Coşkun Özaşçılar İstanbul Orienteering Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
54 Uğur Çiftçi İLHAN ÇAVUŞOĞLU DENİZLİ Türkiye,TUR Erkek 50+
55 VEHBİ BEKAR KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ / BOLD UNION Türkiye,TUR Erkek 40-
56 Ali riza Pamuk Tempo Türkiye,TUR Erkek 40+
57 kristina ivanova Russian Federation,RUS Kadın 40-
58 Pavel Seredkin Piranha Running Club Türkiye,TUR Erkek 40-
59 Atilla Altuntaş DAG Doğa Aktiviteleri Gubu Türkiye,TUR Erkek 50+
60 Kamil Demiroğlu Tempo Türkiye,TUR Erkek 40-
61 YASİN Pamuk Tempo Atletizm SKD Türkiye,TUR Erkek 50+
62 Osman SÖNMEZ YalovaRunners Türkiye,TUR Erkek 40-
63 ÖMER GÜNGÖR kişisel Türkiye,TUR Erkek 40-
64 Gürkan Kazancı ASICS Frontrunner Team Turkey Türkiye,TUR Erkek 40-
65 Rezeda Galyamova M.A.S.K. running team Türkiye,TUR Kadın 40+
66 Öner Eliri FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40+
67 Elena Töreli İzmir koşu gücü Türkiye,TUR Kadın 40+
68 Bekir ÇAKAROĞLU IZELTAS Türkiye,TUR Erkek 40-
69 İlhan Beyoğlu 5.30 Cycling Team Türkiye,TUR Erkek 40+
70 muhsin önen yalovarunners Türkiye,TUR Erkek 40+
71 Emre Can Özerdoğan Art of Run Türkiye,TUR Erkek 40-
72 Nurettin BAYRAK Çaylakmaratoncu Türkiye,TUR Erkek 40+
73 HACI BURAK KARAMIK FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
74 Hüseyin Gündüz Münferit Türkiye,TUR Erkek 40-
75 bora kaya Türkiye,TUR Erkek 40+
76 Bahador Ahmadisiyahmard North runners.ir Iran, Islamic Republic of,IRN Erkek 40-
77 yıldıray bölükdemir ege maraton Türkiye,TUR Erkek 50+
78 ayşe deveci İDADİK Türkiye,TUR Kadın 50+
79 ümit yılmaz İDADİK Türkiye,TUR Erkek 60+
80 Marcin Wloskowicz Poland,POL Erkek 50+
81 ÜNSAL BARBAROS EGEMARATON Türkiye,TUR Erkek 40-
82 Marcin Michnowski Ryzyk Türkiye,TUR Erkek 40-
83 ONUR ERNALBANT FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40+
84 Emre Baykal Türkiye,TUR Erkek 40+
85 Mestan Turhan M&G RUNNING TEAM Türkiye,TUR Erkek 40-
86 Serpil Budak Türkiye,TUR Kadın 40+
87 Faisal Alqhtani Qatar Qatar,QAT Erkek 40-
88 ALEXEY SUTIAGIN Türkiye,TUR Erkek 40-
89 Erhan Kurt Short Trail Sarıyer Türkiye,TUR Erkek 40+
90 Zekeriya İğmar Movenpick Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
91 Michael Bartlett Türkiye,TUR Erkek 50+
92 Turgay Baskın İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 50+
93 Faysal Nalbantoglu Karşıyaka One Team Türkiye,TUR Erkek 40-
94 Dylan Netter Türkiye,TUR Erkek 40+
95 İlyas Çokan Türkiye,TUR Erkek 40-
96 Nihat Korucu Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
97 ÇETİN ALTINKUM YENİ EMNİYET Türkiye,TUR Erkek 40+
98 Mostafa Masoudkhah Persian trailruners Iran, Islamic Republic of,IRN Erkek 40-
99 Tayfun Seyhan Laufwerk WÜ Germany,GER Erkek 50+
100 Ahmet Gökdere Twilight Team Türkiye,TUR Erkek 50+
101 Elisabeth Petit Canada,CAN Kadın 40-
102 Francis Boutin Canada,CAN Erkek 40+
103 Burak Karadağ MunchiesRun Türkiye,TUR Erkek 40-
104 Kübra Yüksel Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
105 ibrahim halil gürpınar Twilight Team Türkiye,TUR Erkek 50+
106 pau capell the north face Spain,ESP Erkek 40-
107 Metin Özvarna Aydos537 Türkiye,TUR Erkek 50+
108 lokman sırakaya Kütahya Yeşilay Atletizm SK/Eskişehir Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
109 sabri aksu Kütahya Yeşilay Atletizm SK Türkiye,TUR Erkek 40+
110 Oğuzhan emre Singer SASfit Türkiye,TUR Erkek 40-
111 Tekin Alabaş Karadeniz Ereğli Koşu Klübü Türkiye,TUR Erkek 40-
112 Erdoğan Kirpi Manda İdman Yurdu Türkiye,TUR Erkek 40+
113 Ayhan İmre Türkiye,TUR Erkek 50+
114 Cafer Dalar Bireysel Türkiye,TUR Erkek 50+
115 Ali Koç Türkiye,TUR Erkek 40+
116 Baris Ozdemir Türkiye,TUR Erkek 40+
117 Gokhan Yalcin AR71 Türkiye,TUR Erkek 40-
118 Selahattin Ildırar ZirvedekileR Türkiye,TUR Erkek 40+
119 Kaan Bilgin Türkiye,TUR Erkek 40+
120 Dilek Özgürel TeamBlue Türkiye,TUR Kadın 40+
121 ismail eren Türkiye,TUR Erkek 40+
122 HALİL ÖZKAYA Training Zone Türkiye,TUR Erkek 40+
123 TURGUT ARSLAN KSK ONE TEAM Türkiye,TUR Erkek 40-
124 serhat kırali BJK Türkiye,TUR Erkek 40+
125 Doğan Kaygusuz HUNİ İDMAN YURDU Türkiye,TUR Erkek 50+
126 Hilmi Günhan ZirvedekileR Türkiye,TUR Erkek 40-
127 Doğa Yarman Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
128 Sinem Ozmen Çayır Manyakları Türkiye,TUR Kadın 40+
129 Temel Parıltı SOUDAL TR RUN Türkiye,TUR Erkek 40+
130 Çağrı Ünal ANKARUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
131 Özgür Kaplan Karşıyaka One Team Türkiye,TUR Erkek 40+
132 Serkan Yalız Kolejliler Koşuyor Türkiye,TUR Erkek 40+
133 Mahmut GÜNEŞ Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
134 MUSTAFA FATİH RAZBONYALI Türkiye,TUR Erkek 40+
135 Aslı RAZBONYALI Türkiye,TUR Kadın 40+

UPET30K

No Name Surname Team Name Country Category
1 Hamza Soytürk Salomon Tr Türkiye,TUR Erkek 60+
2 Abdullah ANDAÇ Storm spor kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
3 Seha İşcan United Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
4 Levent Sayın Runarchy Türkiye,TUR Erkek 40-
5 Emrehan İnal Geleceğin Yıldızları Türkiye,TUR Erkek 40+
6 Gökhan Ölmez Athleteam Türkiye,TUR Erkek 50+
7 Suat İpekoğlu Yenimahalle Teknik Türkiye,TUR Erkek 50+
8 Yavuz Selim Kökten SARIGEÇİLİLER Türkiye,TUR Erkek 40+
9 Ömür Babayiğit Türkiye,TUR Kadın 40+
10 Mehtap Duran Pınar İOG Türkiye,TUR Kadın 40-
11 Erbil Ümit Akay Türkiye,TUR Erkek 50+
12 Semih Erdoğan TUSAS SPOR KULUBU Türkiye,TUR Erkek 40-
13 Suphi YILMAZ Ankyra SK Türkiye,TUR Erkek 40+
14 Seyran Güneş Pegasus Running Team Türkiye,TUR Erkek 40+
15 Melike Ekerim Türkiye,TUR Kadın 40-
16 Mustafa Cem Pehlivan Running Academy Türkiye,TUR Erkek 40-
17 anıl keleş jetgiller Türkiye,TUR Erkek 40-
18 Sıla DURSUN Türkiye,TUR Kadın 40-
19 Halil İbrahim Kaşut Türkiye,TUR Erkek 40-
20 Abdurrahim Manav Akut spor klübü Türkiye,TUR Erkek 40-
21 Ece Calp Gaziemir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Türkiye,TUR Kadın 40-
22 Yağmur Apçin Apcinus Türkiye,TUR Kadın 40-
23 Erol Uzun Merrell bold union Türkiye,TUR Erkek 50+
24 Şevket Selçuk Şimşek ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
25 nurihan akıncı Zirve Dağcılık Türkiye,TUR Erkek 50+
26 BİLAL KALKAN Türkiye,TUR Erkek 40-
27 Gülsün Adıgüzel Boyner dynamic team Türkiye,TUR Kadın 40-
28 Hazal CENİK Hitit Dağcılık Kulübü Türkiye,TUR Kadın 40-
29 recep murat güler FKRUNNİNG Türkiye,TUR Erkek 40-
30 Lütfi Suat Cihan TUSAŞ KOŞU Türkiye,TUR Erkek 40+
31 Uğur Vahtettin Aydın Oyak Maden Metalurji Türkiye,TUR Erkek 40+
32 Simay Ateş Rundamental Türkiye,TUR Kadın 40-
33 Mehmet Başaran Türkiye,TUR Erkek 40-
34 ilker yetişmişoğlu HURTEC Türkiye,TUR Erkek 40+
35 Gülsen Koçak Türkiye,TUR Kadın 40-
36 FERDİ YILDIRIM RUNS N ROSES Türkiye,TUR Erkek 40-
37 Mehmet Gürsel YEĞEN Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
38 Onur Aktaş Roketsan Atletizm Türkiye,TUR Erkek 40-
39 Mehmet Can İrhan labada Türkiye,TUR Erkek 40-
40 Yaşar Özkan Türkiye,TUR Erkek 40-
41 FUAT AYDIN Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
42 Ayşe Umutlu Yılmaz Zirvedekiler Türkiye,TUR Kadın 40+
43 Metin alp Türkiye,TUR Erkek 50+
44 SONER KAZIM TORUN Türkiye,TUR Erkek 40-
45 Yılmaz Durmaz Boldunion Türkiye,TUR Erkek 40-
46 Mesut Gokalp Bursakosuakademisi Türkiye,TUR Erkek 40-
47 Cem Aktaş Kim tutar bizi Türkiye,TUR Erkek 40+
48 Faruk Harbeed Rundamental Palestinian Territory,PSE Erkek 40-
49 Fatih Doğan Türkiye,TUR Erkek 40+
50 Betül Ağaç Obuz METU G.O.A.T.S. Türkiye,TUR Kadın 40-
51 Erhan Obuz METU G.O.A.T.S. Türkiye,TUR Erkek 40-
52 Ekaterina Ryazanova Hoka One One Türkiye,TUR Kadın 40-
53 UFUK GÜVEN Kaş Koş Türkiye,TUR Erkek 60+
54 Mert Ağan Tria Türkiye,TUR Erkek 40+
55 Burhan ceylan Türkiye,TUR Erkek 40+
56 OSMAN HARUN ÖLMEZ FERDİ Türkiye,TUR Erkek 50+
57 Barış Çetin Dr gym Türkiye,TUR Erkek 40+
58 BORA SEZEN M.A.S.K Running Team Türkiye,TUR Erkek 40+
59 Serkan İmrak Twilight Team Türkiye,TUR Erkek 40+
60 Ümit Çalışkan Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
61 Tamer Kurt Redteam Türkiye,TUR Erkek 50+
62 Utku GÜR no reason co Türkiye,TUR Erkek 40-
63 murat gökhan türkoğlu Runformance Türkiye,TUR Erkek 40+
64 Mesut Gülseren Tempo Atletizm Türkiye,TUR Erkek 40+
65 Veysel Gültekin Türkiye,TUR Erkek 40-
66 Mustafa Çakıcı Bosch kooperatifi Türkiye,TUR Erkek 40+
67 Mesut Ceylan FERDİ Türkiye,TUR Erkek 40-
68 EMEL PİNHAS HUNİ İDMAN YURDU Türkiye,TUR Kadın 50+
69 MUSTAFA ÖZTÜRK RUNNING ACADEMY Türkiye,TUR Erkek 40+
70 Mustafa Seçkin Türkiye,TUR Erkek 40+
71 Çağrı Küçükkuş Türkiye,TUR Erkek 40-
72 EMİR AŞKIN GÜVENDİ Türkiye,TUR Erkek 40-
73 Burak Diler Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
74 Onur murat İnal OMINAL Türkiye,TUR Erkek 40+
75 Oğuz Ali Ekinci Mask Türkiye,TUR Erkek 40-
76 Alpay Girit Türkiye,TUR Erkek 50+
77 Ahmet Gürsesli Türkiye,TUR Erkek 40+
78 Selma Çetinkaya Türker Adım Adım Bursa Türkiye,TUR Kadın 40+
79 Ali ÖZEN RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Erkek 40+
80 HATİCE BEDEL Yeni ufuklar doğa sporları klübü Türkiye,TUR Kadın 50+
81 Erçin Çaçan Core Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
82 Bahadır Boran Runformance Türkiye,TUR Erkek 40+
83 Lena Norenko Tria Türkiye,TUR Kadın 40+
84 Bektaş Erdinç BAYDAR Ankyra SK Türkiye,TUR Erkek 40-
85 BERKAY KAAN KARATAS Türkiye,TUR Erkek 40-
86 serhat köklüer Sarıyer Short Trail Türkiye,TUR Erkek 40-
87 Aleksandr Ivenin Türkiye,TUR Erkek 40-
88 Seda Öztürk FK Running Türkiye,TUR Kadın 40-
89 Müjgan Yarar bireysel Türkiye,TUR Kadın 50+
90 ALEKSANDR KRIUKOV ERA Türkiye,TUR Erkek 40-
91 ÜMİT ÇİLİNGİR M&G Running Team Türkiye,TUR Erkek 40-
92 Melih Sarı Türkiye,TUR Erkek 40-
93 Hilda Demirci Asya Dağcılık Türkiye,TUR Kadın 40+
94 Hüseyin Eren Duman Türkiye,TUR Erkek 40-
95 rahim merdan Runperest Türkiye,TUR Erkek 40-
96 Vinzenz Sauer United Runners Austria,AUT Erkek 40-
97 AHMET YAŞAR KARTEPER apcinus Türkiye,TUR Erkek 40-
98 Orhan Şenol Şahin Promer Running Masters Türkiye,TUR Erkek 40+
99 Hasan Güder Garmin Türkiye Türkiye,TUR Erkek 40+
100 sadık taşkın Garmin Türkiye Türkiye,TUR Erkek 40-
101 haydar arslantürk DAG RUN Türkiye,TUR Erkek 40+
102 Kerim Can Türkiye,TUR Erkek 40-
103 Abdülkadir Topkaraoglu Training Zone Türkiye,TUR Erkek 40-
104 Murat Altun Aydoscross Türkiye,TUR Erkek 40+
105 Gülhan Yaşar FK Running Türkiye,TUR Erkek 40+
106 Utkan Corbacioglu Doğuş Koşu Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
107 kadir karakoç KARAKOÇ Türkiye,TUR Erkek 40+
108 Turgut Alpaslan TUSAŞ SPOR KULÜBÜ Türkiye,TUR Erkek 40-
109 ömür çakır stopALS Türkiye,TUR Erkek 50+
110 Ahmet Berber MAC Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
111 Murat Senipek Tusaş Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40-
112 Gozde Senipek Tusas spor kulübü Türkiye,TUR Kadın 40-
113 Gültekin Deniz Aydoscros Türkiye,TUR Erkek 50+
114 Umut Arat Cayir Manyaklari Türkiye,TUR Erkek 40-
115 Koray Ugur ERBAS Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
116 MURAT İLBUĞA Yalova Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
117 Savaş Akbaş AkademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40-
118 YAŞAR YAĞCILAR BUKA | Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Erkek 40-
119 Lütfü Özgür Koyuncu Bros Türkiye,TUR Erkek 40+
120 Haşmet Emre Koyuncu Bros Türkiye,TUR Erkek 40+
121 Haldun Serhat ARGIN Türkiye,TUR Erkek 40+
122 şevket demirsular şevket Türkiye,TUR Erkek 40-
123 HÜLYA ÇİFTÇİ İLHAN ÇAVUŞOĞLU DENİZLİ Türkiye,TUR Kadın 50+
124 Murat Bora ALPÇETİN Tempo Atletizm Türkiye,TUR Erkek 40+
125 Aslan İpek Türkiye,TUR Erkek 40-
126 Kamil Gültepe RUNS N'ROSES Türkiye,TUR Erkek 40-
127 Dursun Ali Görücü Tempo atletizm Türkiye,TUR Erkek 50+
128 RECEP PİŞKİN Türkiye,TUR Erkek 40-
129 HAMZA ŞANDA RunDoğaRun Türkiye,TUR Erkek 40+
130 gülnur başer Türkiye,TUR Kadın 40+
131 nurettin enis selçuk Türkiye,TUR Erkek 40-
132 Bülent Aydın Kyzkos Koşu Gurubu Türkiye,TUR Erkek 50+
133 Gizem Uygun APÇİNUS Türkiye,TUR Kadın 40-
134 Halil Özsoy Apcinus Türkiye,TUR Erkek 40+
135 Halime Erkoç Türkiye,TUR Kadın 40-
136 ALİS HOŞBOY Türkiye,TUR Kadın 40+
137 Serap Emil ODTÜ MÇG Türkiye,TUR Kadın 40+
138 Sevim Katre Yılmaz Columbia outdoor club Türkiye,TUR Kadın 50+
139 Serpil Yanbasti Baskent gencler ve masterlar spor kulübü Türkiye,TUR Kadın 50+
140 onur yiğit yayak KOŞTURAN Türkiye,TUR Erkek 40-
141 melike özdemir Türkiye,TUR Kadın 40-
142 Bogachan Beyhan Türkiye,TUR Erkek 40-
143 Fatih Gürbüz Manda İdman Yurdu Türkiye,TUR Erkek 40+
144 murat dandin Training Zone Türkiye,TUR Erkek 50+
145 Kudret Altak allrunners - 42akademi Türkiye,TUR Erkek 40-
146 GRAMATIKOVA TATYANA AS MONACO France,FRA Kadın 40-
147 Letifşah Bozkurt YalovaRunners Türkiye,TUR Erkek 40-
148 GÜLŞEN ESER Team Run.BO Türkiye,TUR Kadın 40-
149 Nuray Bulut Göktepe Ümraniye belediyesi atletizm klubu Türkiye,TUR Kadın 40-
150 Engin Kömeç Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
151 Tülin Okyay FK Running Türkiye,TUR Kadın 40+
152 Mehmet akın Büyükdağ ALL RUNNERs Türkiye,TUR Erkek 50+
153 Onur SAÇU Türkiye,TUR Erkek 40-
154 ALTAY FIRAT ÖZTURAN Türkiye,TUR Erkek 40-
155 Levent Kaşlıoğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
156 Esra Tunca karakaya YalovaRunners Türkiye,TUR Kadın 40-
157 Barış Sipahioğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
158 HÜSEYİN KEREM ŞENAL TEMPO ATLETİZM Türkiye,TUR Erkek 40-
159 Gökçen Mutlu Yalçınkaya GARANTİ RUN Türkiye,TUR Erkek 40+
160 Orçun Kutluad Salomontr Türkiye,TUR Erkek 40-
161 Deniz Ada Salomon Türkiye,TUR Erkek 50+
162 Hakkı Şenkeser Doca Pakkens A.Ş. Türkiye,TUR Erkek 40+
163 Veysel ÖZDER Tempo Atletizm Türkiye,TUR Erkek 40-
164 Erol Muşmul Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
165 feride biliz Apçinus Türkiye,TUR Kadın 40-
166 Deniz Geldigitti Xxx Switzerland,CHE Erkek 40+
167 Yalçın Doğu Türkiye,TUR Erkek 50+
168 aytaç yiğit İnterval Time Türkiye,TUR Erkek 40-
169 Barış Baykul Apçinus Türkiye,TUR Erkek 40-
170 BORA KIVRAK Türkiye,TUR Erkek 50+
171 Melik Özmen Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Türkiye,TUR Erkek 40-
172 SERDAR SOLAK Serdar Bektaş Spor Klübü Türkiye,TUR Erkek 40+
173 Gökçe Arıbaş Rundamental Türkiye,TUR Kadın 40+
174 serpil karadağ Türkiye,TUR Kadın 50+
175 ömer yurttaşan MGRUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
176 Sevde Gökhan Rundamental Türkiye,TUR Kadın 40-
177 Cengiz HACIBEYOĞLU FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 50+
178 Mustafa Karahan FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40+
179 HAKAN ÇAĞLAYAN YÜZBİNKOŞ Türkiye,TUR Erkek 40-
180 Firdes MEHMETOĞLU Türkiye,TUR Kadın 50+
181 Harun Demirci 42+ Akademi Türkiye,TUR Erkek 40+
182 Ahmet serhat Sığman Core runner Türkiye,TUR Erkek 40-
183 Fatih Çağrı ÖZARPAT Mülkiye Türkiye,TUR Erkek 40+
184 YÜKSEL KAŞITOĞLU İstanbul Masterleri Atletizm Klubü Türkiye,TUR Erkek 50+
185 Tekin Duman FK RUNNİNG Türkiye,TUR Erkek 40+
186 Ahmet Dara Kılınç Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
187 Eren Ünlü Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
188 Ayşe Işıl Apan Training Zone Türkiye,TUR Kadın 40+
189 Ayşenur Kozanoğlu Güyük TrainingZone Türkiye,TUR Kadın 40-
190 Emre Üçüncüoğlu Zirvedekiler Türkiye,TUR Erkek 40+
191 ELBEYİ KARAKOÇ FK RUNNİNG Türkiye,TUR Erkek 40+
192 Ali Sezgin Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
193 NURTEN UĞUR Türkiye,TUR Kadın 40+
194 Kemal Özdemir Kosanadamrunningteam Türkiye,TUR Erkek 60+
195 Tarık Anbarcı adidas runners İstanbul / Short Trail Sarıyer/ AkademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40-
196 Görkem Uraz Türkiye,TUR Erkek 40-
197 ERGÜN GÜNAL RunFormance Türkiye,TUR Erkek 40+
198 Friedrich Pia Run2Gether Germany,GER Kadın 40+
199 Fatih Kaya 42 Akademi Türkiye,TUR Erkek 40-
200 MUSTAFA BEŞE İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KLÜBÜ Türkiye,TUR Erkek 50+
201 SERKAN KUVET BursaKoşuAkademisi Türkiye,TUR Erkek 40+
202 Reza Kashani Ahmadi Stunner running club Iran, Islamic Republic of,IRN Erkek 40+
203 Harun hasbi Ayzit Rubiconathleticperformance Türkiye,TUR Erkek 40-
204 BARIŞ KÜÇÜK VoltRun Türkiye,TUR Erkek 40+
205 zozan atay FK RUNNING Türkiye,TUR Kadın 40+
206 Alexander Orlov I <3 SuperSport Türkiye,TUR Erkek 40-
207 Leila Seifi Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40-
208 Sinan Güldalı Rundamental Türkiye,TUR Erkek 50+
209 Osman Kurt Mülkiye Mezunları Türkiye,TUR Erkek 40+
210 Gökhan Sevim Hilâl-i Ahmer'e çalışıyorum. Türkiye,TUR Erkek 40-
211 Serhii Voloshyn Bold Union Türkiye,TUR Erkek 40+
212 Aleksei Kirsanov Russian Federation,RUS Erkek 40-
213 emine sezgünsay Türkiye,TUR Kadın 40-
214 Sibel Emil İşler FK RUNNING Türkiye,TUR Kadın 40+
215 Bilal KOLCU İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 40+
216 Malik Kaan Çadırcıoğlu Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
217 Serkan TURHAN KOŞTURAN Türkiye,TUR Erkek 40+
218 İbrahim Topu Tofaş Atletizm Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40-
219 deniz pehlivanlı Türkiye,TUR Erkek 40-
220 Kenan Akman Bursa kosu akademisi Türkiye,TUR Erkek 40+
221 HASAN YAZICI Türkiye,TUR Erkek 50+
222 Aydın Köfteci Türkiye,TUR Erkek 40-
223 Erkan BACAK Balıkesir Koşuyor Türkiye,TUR Erkek 40-
224 Volkan Demir Eskişehir Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
225 Rıza ÇAYLI İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 40+
226 Ezgi Kar FK RUNNING Türkiye,TUR Kadın 40-
227 Baris Kaya Kep-dül cycling Türkiye,TUR Erkek 40+
228 Bayram TAN FK Running Türkiye,TUR Erkek 40+
229 HAYDAR ŞAYLI Galatasaray Türkiye,TUR Erkek 50+
230 youssef hassan QtrRun Qatar,QAT Erkek 60+
231 ABDULLAH KAPTAN FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
232 aydin yari ilkhchi Runarchy Türkiye,TUR Erkek 40-
233 Gulshat Yakubova Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-
234 Maral Jumabayeva Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-
235 Ali Aslan Demir Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
236 muhlis çobanoğlu İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 50+
237 Serhat YETİM KoçSistem Türkiye,TUR Erkek 40-
238 ALAHATTİN ÜNLÜSOY ADIM ADIM BURSA Türkiye,TUR Erkek 50+
239 Tuğrul ORAL Türkiye,TUR Erkek 50+
240 Fırat Küçükdalgıç Runarchy Türkiye,TUR Erkek 40-
241 Mina Hosseinpournourani Iran runners Iran, Islamic Republic of,IRN Kadın 40-
242 Hassan Almasi Iran, Islamic Republic of,IRN Erkek 40-
243 Roozbeh TAHERI Champion BOX Iran, Islamic Republic of,IRN Erkek 40+
244 Ayşegül Akdoğan Short Trail Sarıyer Türkiye,TUR Kadın 40-
245 NİLGÜN EKŞİ Türkiye,TUR Kadın 40+
246 ZAFER TÜRKMENOĞLU İZMİR KOŞU GÜCÜ Türkiye,TUR Erkek 40+
247 Sadık Fatih Özdemir İzmir Koşugücü Türkiye,TUR Erkek 40+
248 Emine Ögür Caspikteam Türkiye,TUR Kadın 40-
249 ali sahin 3073 Türkiye,TUR Erkek 50+
250 Ali Bahadır Coşkun CrossFit Aspera Türkiye,TUR Erkek 40-
251 sümeyye dede Trainingzone Türkiye,TUR Kadın 40-
252 Adem CAN FK runing Türkiye,TUR Erkek 50+
253 AHMET BAYRAM MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Türkiye,TUR Erkek 40+
254 Buğrahan Cemil USLU İstanbul Atletizm Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40-
255 HELİN DİCLE ÖZBEK Team Caspik Türkiye,TUR Kadın 40-
256 Zehra Nur Şimşek Rundamental Türkiye,TUR Kadın 40-
257 Kamil Inak Türkiye,TUR Erkek 40-
258 Özgür Pekdüz İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 40-
259 Salim Akdaş Team Istrunbul Türkiye,TUR Erkek 40+
260 Hasan Kıyak Red Team Türkiye,TUR Erkek 50+
261 Aysel Yalaç Salomon Türkiye Türkiye,TUR Kadın 40-
262 Mehmet Gürel Runs.N.Roses Türkiye,TUR Erkek 40-
263 Güney Dukan FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40+
264 Turgut Ramazan Uygun FK RUNNİNG Türkiye,TUR Erkek 40+
265 Semih Hazar United States of America,USA Erkek 40+
266 İrem Can AYAZ Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
267 Şahap Dede FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
268 ALİ ÖVER FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40+
269 Mustafa KÜTÜK FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40+
270 Çiğdem Isıkan Running Academy Türkiye,TUR Kadın 50+
271 Oğuzhan Özaltın Rakı ve Balık Türkiye,TUR Erkek 40+
272 Betül Sakınan Apcinus Türkiye,TUR Kadın 40+
273 Mert Çetin FitKafa / Fahrenheit98.6 Türkiye,TUR Erkek 40-
274 Metin Öztürk Eskişehir Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
275 Alper Arslan Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Erkek 40-
276 Nusret Erkan TOPÇU Türkiye,TUR Erkek 40-
277 Erhan Köseoğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
278 Beste Gün Aslan Ankara Dağcılar Birliği Spor Klübü Türkiye,TUR Kadın 40-
279 Mümtaz Aktaş Huni İdmanyurdu Türkiye,TUR Erkek 50+
280 Cihan Gürler Türkiye,TUR Erkek 40-
281 Özgür Güner AVESGo! Türkiye,TUR Erkek 40+
282 BEYZA ÖZTURANLI ŞANDA Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40+
283 Hüseyın Gül Türkiye,TUR Erkek 40-
284 Alp Karikoglu Beat Türkiye,TUR Erkek 50+
285 ZİYA ÖZDEMİR FERDİ Türkiye,TUR Erkek 50+
286 Erencan Karaca Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
287 Deniz Birgül APCİNUS Türkiye,TUR Erkek 40-
288 BERKAN ŞENGÜN Türkiye,TUR Erkek 40-
289 HAYDAR İLK FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40+
290 Davut Tekyol Türkiye,TUR Erkek 40-
291 Yakup Uslu Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40+
292 Sinan Gürsoy Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40+
293 Koray Özdamar Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Erkek 40+
294 Fawaz Aldosari Qatar run Qatar,QAT Erkek 40-
295 UĞUR TAYLAN ADIM ADIM İZMİR Türkiye,TUR Erkek 40-
296 Melih Özbey FK Running Türkiye,TUR Erkek 40+
297 Senem Gulden BASF Türkiye,TUR Kadın 40+
298 zekine pündük bireysel Türkiye,TUR Kadın 40+
299 Ilya Shimchik ShimTeam Türkiye,TUR Erkek 40-
300 Baran Nalbantoğlu Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
301 Ozgur Bozturk Bireysel Sporcu Türkiye,TUR Erkek 40-
302 Muhammed Talha Ceritli NoReasonCo Türkiye,TUR Erkek 40-
303 Muharrem Kılıç Bireysel sporcu Türkiye,TUR Erkek 40+
304 Egemen Dağ Türkiye,TUR Erkek 40+
305 Betül UĞUZ Türkiye,TUR Kadın 40+
306 Eren Uslu BOLD UNION Türkiye,TUR Erkek 40-
307 Özgenur Kafkas BOLD UNION Türkiye,TUR Kadın 40-
308 Ayşegül Yoltaş R.e.d. Runners Türkiye,TUR Kadın 40+
309 vedat kalfa ADIM ADIM İZMİR Türkiye,TUR Erkek 40+
310 Serkan çoştu Runperest Türkiye,TUR Erkek 40+
311 Hakan Karakaş İntervalTime Türkiye,TUR Erkek 40-
312 Mehmet Oral Türkiye,TUR Erkek 50+
313 Muzaffer TAYLAN Koşu Dünyamız Türkiye,TUR Erkek 40+
314 ARZU KORKMAZ Türkiye,TUR Kadın 40+
315 Meral Çağlar Doruk dağcılık Türkiye,TUR Kadın 40+
316 sadık sağkol Bioderma Running Türkiye,TUR Erkek 40-
317 Burak AKIN Alerji Sağlık Türkiye,TUR Erkek 40+
318 Nurhan CENGİZ Run14 Türkiye,TUR Kadın 40+
319 Onur Dogru vestelroadrunners Türkiye,TUR Erkek 40+
320 İnan Onur İleriak Türkiye,TUR Erkek 40-
321 Mehmet Yazıcı İSTANBUL MASTERS Türkiye,TUR Erkek 50+
322 Ali serdar Sezgin Runs N’Roses Türkiye,TUR Erkek 40-
323 İlker Pehlevan Türkiye,TUR Erkek 50+
324 Eyüp ÜNEŞi Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
325 nisan papila MunchiesRun Türkiye,TUR Kadın 40-
326 Ayça Çömlekçiler Battal Brothers Türkiye,TUR Kadın 50+
327 Alper Cemal Ekiz İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 40+
328 İlker Aydoğdu Akademikoşu Türkiye,TUR Erkek 40-
329 Emrah Altay Karadeniz Türkiye,TUR Erkek 40-
330 meltem yücel karadağ Runs'N'Roses Türkiye,TUR Kadın 40-
331 semih sertan Türkiye,TUR Erkek 40+
332 ISMAIL ARBAOUI RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Erkek 40-
333 Pınar MUMCU RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Kadın 40+
334 Muzaffer Derin ADIM ADIM İZMİR Türkiye,TUR Erkek 50+
335 Uğur Bilgi Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
336 Serdar Ülker Aydos537 Türkiye,TUR Erkek 40+
337 Yiğitcan SEÇERDİN ANKARUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
338 GÖZDE UYANIK ANKARUNNING Türkiye,TUR Kadın 40-
339 Mehmet Akif Malkoç Yok Türkiye,TUR Erkek 40-
340 Celaleddin Birkan Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
341 Ali Gümüştekin Türkiye,TUR Erkek 50+
342 Serkan Sökmenli Türkiye,TUR Erkek 40-
343 Ozcan Kose ZirvedekileR Türkiye,TUR Erkek 50+
344 Caner Erdoğan Türkiye,TUR Erkek 40-
345 Arif KİPER Türkiye,TUR Erkek 40+
346 Gözde Nurlu Eskişehir Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
347 İsmail cosgun Türkiye,TUR Erkek 40+
348 Mehmet Zahid Çetinkaya Türkiye,TUR Erkek 40-
349 MEHMET CEMİL TÜRKERİ AKUT Türkiye,TUR Erkek 40+
350 Baki Karaböce Zirvedekiler Türkiye,TUR Erkek 50+
351 Burcu Öztürk kskoneteam Türkiye,TUR Kadın 40+
352 çiğdem canbolat Türkiye,TUR Kadın 40+
353 UFUK UYSAL Türkiye,TUR Erkek 40+
354 Zeynelabidin Canbolant Adım Adım Türkiye,TUR Erkek 40-
355 Can Ayhan Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Erkek 40+
356 mehmet masum karaaslan Türkiye,TUR Erkek 40+
357 Aykut Ceylan Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Erkek 40-
358 Samie Tülümen Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Kadın 40-
359 Coşkun Şahin Team Synergy Türkiye,TUR Erkek 40-
360 Ogün Hızar Team Synergy Türkiye,TUR Erkek 40-
361 Feriha Tülümen Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Kadın 40+
362 MESUT YÜKSEL Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
363 Hacer Cihan Beat Run Crew Türkiye,TUR Kadın 40-
364 Emine Zeybek Runperest Türkiye,TUR Kadın 60+
365 Aydan Yazıcıoğlu Adım adım izmir Türkiye,TUR Kadın 40+
366 Pınar Özkurt Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-
367 Selman Batu Kuğu Bold Union Türkiye,TUR Erkek 40-
368 Selçuk Dolaz Türkiye,TUR Erkek 40+
369 Zeliha Çakır Runperest Türkiye,TUR Kadın 40-
370 UĞUR ŞENGÜL Huni Türkiye,TUR Erkek 50+
371 Selen Arıkan Beat Run Crew Türkiye,TUR Kadın 40-
372 fatih kaval Luleburgaz runners Türkiye,TUR Erkek 40+
373 Ebru Toksöz akademiKoşu Türkiye,TUR Kadın 40-
374 Çiğdem Keçeci Türkiye,TUR Kadın 40+
375 hilal şahin AkademiKoşu Türkiye,TUR Kadın 40-
376 Cihan Ünal AkademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40-
377 Ulas Tol Türkiye,TUR Erkek 40+
378 Deniz Avsar Türkiye,TUR Erkek 40-
379 Leyla Ofli Training Zone Türkiye,TUR Kadın 40-
380 Murat Taştan AKADEMİKOŞU Türkiye,TUR Erkek 40+
381 NADYA ZUYEVA SAÇLI Türkiye,TUR Kadın 40-
382 Mehmet Baysan Zirvedekiler Koşu Türkiye,TUR Erkek 50+
383 Douglas Jackson Türkiye,TUR Erkek 40+
384 CAN ŞAYLAN LOGO RUNNERS PLATFORM Türkiye,TUR Erkek 40-
385 ERDİNÇ KEF BOYNER DYNAMIC TEAM Türkiye,TUR Erkek 40+
386 Fatma Şevik Çayır Manyakları Türkiye,TUR Kadın 40+
387 ahmet gökoğlu RuN&BikE OTAMIŞ Türkiye,TUR Erkek 50+
388 Mustafa Yılmaz BİREYSEL Türkiye,TUR Erkek 40+
389 Hasan Kadir Yılmaz Türkiye,TUR Erkek 40-
390 İbrahim Biçer İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 40-
391 Emine Başarır Ünal ANKARUNNING Türkiye,TUR Kadın 40-
392 Türkay Berkay Türkiye,TUR Erkek 40-
393 Erinç Çaylak EDİNCİKSPOR ATLETİZM Türkiye,TUR Erkek 40-
394 Emin Erol Türkiye,TUR Erkek 50+
395 Hakan SARICI Gökmen Aras Running Team Türkiye,TUR Erkek 40-
396 Taha Akkus DAG Türkiye,TUR Erkek 40+
397 Salih Çelebioğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
398 Reha Çelebioğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
399 Fevzi Uzgişi Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Erkek 40+
400 YALÇIN BARIŞ POLAT Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40+
401 EMRAH YAVAŞAL İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 40+
402 Serdar İnan Türkiye,TUR Erkek 40-
403 Kemal Bölükbaş Türkiye,TUR Erkek 40+
404 Asli Kaynak Türkiye,TUR Kadın 40+
405 Rıfat DEMİR BİREYSEL Türkiye,TUR Erkek 50+

U16K

No Name Surname Team Name Country Category
1 Ijlal Kilic Adım Adım Izmir Türkiye,TUR Kadın 40+
2 Ali Üner ÇOBANTUR BOLTAS Türkiye,TUR Erkek 40-
3 Zeynep GÖKTEPE RUNFORMANCE Türkiye,TUR Kadın 50+
4 Emin Güney hardpedal Türkiye,TUR Erkek 40+
5 Raif Güneş HardPedal Türkiye,TUR Erkek 40-
6 Selçuk Atmaca Türkiye,TUR Erkek 40-
7 Engin Yavaş Türkiye,TUR Erkek 40-
8 Salim Soytürk Eker Türkiye,TUR Erkek 40+
9 Elif Demirkol Türkiye,TUR Kadın 40+
10 Mustafa Dirik YalovaRunners Türkiye,TUR Erkek 40+
11 Abdüsselam İnci Türkiye Finans Katılım Bankası Türkiye,TUR Erkek 40+
12 Sadik Unutmaz Ekerirunteam Türkiye,TUR Erkek 40+
13 Yakup Selim Atmaca Türkiye,TUR Erkek 40-
14 mehmet baş RunIT Türkiye,TUR Erkek 40-
15 Recep KARAKIŞ Koşu Türkiye,TUR Erkek 50+
16 Haluk Bilgi Türkiye,TUR Erkek 50+
17 Kerem Akkaşoğlu Tusaş Koşu Topluluğu Türkiye,TUR Erkek 40-
18 Elif İslam Türkiye,TUR Kadın 40+
19 Doğa Deniz Çelikbaş Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
20 ÖMER ALTUN BURSA KOŞU AKADEMİSİ Türkiye,TUR Erkek 40-
21 Serkan Efe Türkiye,TUR Erkek 40+
22 Ayşe Ece Gezen Yılmaz Türkiye,TUR Kadın 40-
23 İlkay Aydın Türkiye,TUR Erkek 40+
24 Can Aksoy Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
25 Fevziye Duygu Aksoy Türkiye,TUR Kadın 40-
26 Halil Akgün Türkiye,TUR Erkek 50+
27 Semih Yeşilkır Türkiye,TUR Erkek 40-
28 Özhan Kılınç Akademi Koşu Türkiye,TUR Erkek 40+
29 Lütfi Göktuğ Kendim Türkiye,TUR Erkek 60+
30 Muhterem Karaağaç Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Kadın 40-
31 Ayhan Karaağaç BURSA KOŞU AKADEMESİ Türkiye,TUR Erkek 40-
32 Melih Kaya Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
33 Esma Aloğlu Kaşut Türkiye,TUR Kadın 40-
34 erkmen aydoğdu 341 Triatlon Türkiye,TUR Erkek 40-
35 mansur zafer gündoğdu Enderun Türkiye,TUR Erkek 40+
36 Doğukan İskender Doğukan İskender Türkiye,TUR Erkek 40-
37 Emrullah Yaşar Boyner dynamıc team Türkiye,TUR Erkek 40-
38 Dilek Demirtaş SHORT TRAIL SARIYER Türkiye,TUR Kadın 40+
39 Serhan Demirtaş SHORT TRAIL SARIYER Türkiye,TUR Erkek 40+
40 Ali Kaan Acar Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
41 Büşra Kula Zoom Türkiye,TUR Kadın 40-
42 Efe Tanay Türkiye,TUR Erkek 40-
43 osman özsoy Türkiye,TUR Erkek 40+
44 Fatih Kemal TERZİ İnş Biter Türkiye,TUR Erkek 40-
45 Enes Kırtan İnş Biter Türkiye,TUR Erkek 40-
46 GÜLFER BARLAK FERDİ Türkiye,TUR Kadın 40+
47 AHMET BARLAK ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
48 Özkan MURAT Tusaş Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
49 Günay Yılmaz Climbolic Türkiye,TUR Erkek 50+
50 Emirhan Camuka Climbolic Team Türkiye,TUR Erkek 40-
51 Kadem Alkan Türkiye,TUR Erkek 40-
52 rumeysa Kayıkcı Runs.N.Rosess Türkiye,TUR Kadın 40-
53 Abdullah Tuğluk Başakşehir belediye spor kulübü Türkiye,TUR Erkek 40-
54 zeynep avcıkurt rundamental Türkiye,TUR Kadın 40-
55 Ahmet Kanat Bigbros Türkiye,TUR Erkek 40-
56 SEMİH ATAY Türkiye,TUR Erkek 50+
57 Senem Turkarslan Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
58 mustafa araç ACADEMY OF RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
59 Rabia YURTSEVER ERDOĞAN Türkiye,TUR Kadın 40-
60 hüsnü erdoğdu Türkiye,TUR Erkek 40+
61 Burak Pehlivan Redfoxes Running Türkiye,TUR Erkek 40-
62 ŞİMA COŞKUN RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Kadın 40-
63 Melis Özüzüm FCM1-BuP1 Türkiye,TUR Kadın 40-
64 Canan Öztürk Eskişehir Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
65 Mehmet Sarıoğulları Eker l run team Türkiye,TUR Erkek 40+
66 FERHAT SÜRÜCÜ Türkiye,TUR Erkek 40-
67 Abdullah Özdemir Climbolic Team Türkiye,TUR Erkek 40-
68 Yavuz Arslan Climbolic Team Türkiye,TUR Erkek 40+
69 Seda Arslan Climbolic Türkiye,TUR Kadın 40+
70 Mustafa Sakalsiz Code2 Türkiye,TUR Erkek 40+
71 Ümit Beylikçioğlu AkademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40+
72 İlker Burgaç İOG Türkiye,TUR Erkek 40+
73 serkan sevinç Türkiye,TUR Erkek 40+
74 Onur Algur FCM1-BuP1 Türkiye,TUR Erkek 40-
75 Levent YILMAZ EKER I RUN Türkiye,TUR Erkek 40-
76 Yaşar KAYIKCI EKER I RUN TEAM Türkiye,TUR Erkek 40+
77 Tamer AKCA Türkiye,TUR Erkek 40-
78 SONGUL SIMSEK FK RUNNING Türkiye,TUR Kadın 40+
79 Recep Serdar Acar Türkiye,TUR Erkek 40-
80 Bülent Başaran Türkiye,TUR Erkek 40+
81 can ozan bektaş maximum Türkiye,TUR Erkek 40+
82 yücel yayak koşturan Türkiye,TUR Erkek 50+
83 Mehmet Yetiş Uysal TUSAŞ Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
84 Erdal Öbekli Kapadokya kaplanlar ı Türkiye,TUR Erkek 50+
85 IRMAK AZRAK CHARISMA RUNNER TEAM Türkiye,TUR Kadın 40-
86 Mesut Bilici Gymsport Türkiye,TUR Erkek 40+
87 BAHADIR CAN Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
88 Arslan Bahadir akademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40+
89 Jumana Al_Rimawi Jordan,JOR Kadın 40-
90 İSMAİL İŞEL GYMSPORT Türkiye,TUR Erkek 40+
91 Hasan SOYERTİK FERDİ Türkiye,TUR Erkek 40+
92 Fikret Umut İmren Worlds Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
93 ŞEREF KABATAŞ PEPE TEAM Türkiye,TUR Erkek 40+
94 Gökçeçiçek Kabataş Pepe team Türkiye,TUR Kadın 40-
95 gözde şengüler ferdi Türkiye,TUR Kadın 50+
96 Zeynep Urş Runformance Türkiye,TUR Kadın 40-
97 Emrullah Demir Türkiye,TUR Erkek 40-
98 Şükriye Yılmaz Adım adım Türkiye,TUR Kadın 40-
99 ozan erdost evran rubiconathleticteam Türkiye,TUR Erkek 40-
100 Sadun Tanışer METU G.O.A.T.S. Türkiye,TUR Erkek 40-
101 Barış Pakiş Türkiye,TUR Erkek 50+
102 Emre ÖZCAN Anatolian Bears Türkiye,TUR Erkek 40-
103 Guler Alaz ishakoglu Yok Türkiye,TUR Kadın 40-
104 Eray ÖZCAN Anatolian Bears Türkiye,TUR Erkek 40-
105 EMRAN KUZEY AVCI BadBoyz Türkiye,TUR Erkek 40-
106 Zehra görkem şengüler Türkiye,TUR Kadın 40+
107 Batuhan SAK Uludağ Oryantiring Topluluğu Türkiye,TUR Erkek 40-
108 Muhammed Yunus Muradi Aydoscroos Türkiye,TUR Erkek 40+
109 Ahmet Ercan Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
110 Celil Ülker ÇimtaşRun Türkiye,TUR Erkek 40-
111 Cihangir Şahin Türkiye,TUR Erkek 40+
112 Erhan Çalışkan Artos Sky Trail Türkiye,TUR Erkek 40-
113 Kaan Postacı PEAK Türkiye,TUR Erkek 40-
114 Sevda Cengiz Türkiye,TUR Kadın 40-
115 Leyla Kaygusuz Huni idman yurdu Türkiye,TUR Kadın 50+
116 Sinan Burus Running Academy Türkiye,TUR Erkek 40-
117 BURAK YILDIZ Onaran Akademi Türkiye,TUR Erkek 40+
118 abdurrahman birinci Türkiye,TUR Erkek 40-
119 merve ilayda bayraç Türkiye,TUR Kadın 40-
120 Fatma Sibel Mersin Madeinçelik Türkiye,TUR Kadın 40+
121 Göksen Çınar Yüz Bin Koş Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
122 Alican Tokdemir Türkiye,TUR Erkek 40-
123 Ece AK - Türkiye,TUR Kadın 40-
124 Bengi Yıldız - Türkiye,TUR Kadın 40-
125 Semih ÇİĞDEM BEST RUNNERS Türkiye,TUR Erkek 40+
126 Miraç Çiğdem Best Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
127 Gözde Çiğdem Best runners Türkiye,TUR Kadın 40+
128 Gökhan Cumbul Türkiye,TUR Erkek 40+
129 İrfan Can Noreasonco Türkiye,TUR Erkek 40-
130 Tuğçe Demircioğlu Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
131 Erdi Altınyay Academy of Running Türkiye,TUR Erkek 40-
132 Gürcan Ürkmez Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
133 Selda Çavdar BEST Runners Türkiye,TUR Kadın 40+
134 Mehmet Muslu BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
135 Ferhan Sahin Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
136 Serkan Arıkan Bikoşuadana Türkiye,TUR Erkek 40+
137 Gonca Ateş Arıkan Bikoşuadana Türkiye,TUR Kadın 40+
138 Hakan Posacıoğlu Ferdi Türkiye,TUR Erkek 50+
139 Nursu Dokur Türkiye,TUR Kadın 40-
140 SEÇİL EREL TAN Türkiye,TUR Kadın 40+
141 ATA TAN Türkiye,TUR Erkek 50+
142 Yalçın Özkan ÇİMTAŞ RUN Türkiye,TUR Erkek 40-
143 Amir Yousefi basf Türkiye,TUR Erkek 40+
144 Murat Yılmaz ArtofRun Türkiye,TUR Erkek 40+
145 BERKER KOÇCAZ basf Türkiye,TUR Erkek 40-
146 TUNÇAR KARAMAN basf Türkiye,TUR Erkek 40+
147 Gorkem Kalenderoğlu Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
148 SAVAŞ ANIL RunIT Türkiye,TUR Erkek 40+
149 Umut Onur Tombuloglu Battal Brothers Türkiye,TUR Erkek 40+
150 Mustafa Şahin Türkiye,TUR Erkek 40-
151 bedriye yapar Y&G STUDİO Türkiye,TUR Kadın 40-
152 İsmail Arslan TUSAŞ Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40-
153 MUSTAFA ALKAN Türkiye,TUR Erkek 40+
154 Merve Meşhurtürk Türkiye,TUR Kadın 40-
155 Tuğba Ulusoy 16K Türkiye,TUR Kadın 40-
156 Bülent Tuncel İNEGÖL BELEDİYE SPOR KULÜBü Türkiye,TUR Erkek 40+
157 Özlem Cengiz Türkiye,TUR Kadın 40-
158 Ali osman FERİK Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
159 Ayşe Küçük Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
160 Hüseyin Bozat Kulüpsüz Türkiye,TUR Erkek 40-
161 Ahmet Mutlu Türkiye,TUR Erkek 40-
162 Ezgi Zeynep GÜREL Moda Kürek Kulübü Türkiye,TUR Kadın 40-
163 Kemal Evren Çelik Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
164 İlker Gümüşdağ NoReasonCo Türkiye,TUR Erkek 40+
165 Berkay Çomak Türkiye,TUR Erkek 40-
166 Uğur Çoşkunyürek Koşucular Türkiye,TUR Erkek 40-
167 Nurettin Gundogmus Kirpi Türkiye,TUR Erkek 40+
168 Ahmet Hakan Ünsal Kirpi Türkiye,TUR Erkek 50+
169 Hayal Kurt Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40+
170 hande coşkun Trimetheus Türkiye,TUR Kadın 40+
171 İbrahim Sezen Trakya koşu grubu Türkiye,TUR Erkek 40+
172 SERDAR GÖKTEKİN BiKoşuAdana Türkiye,TUR Erkek 40+
173 OKAN DEMİR Türkiye,TUR Erkek 40-
174 Gülşah Yavuzel M&G Running Team Türkiye,TUR Kadın 40-
175 ruziye kabak Türkiye,TUR Kadın 50+
176 GİZEM EROL KOÇALİ ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
177 yavuz karaburun FK Running Türkiye,TUR Erkek 40-
178 Cem Sertelli Türkiye,TUR Erkek 40-
179 Cüneyt Nalbant Mac Türkiye,TUR Erkek 40+
180 ibrahim emre zayim Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
181 ŞİMÂL NAZLI ASAN RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Kadın 40-
182 batuhan kuyucugil Türkiye,TUR Erkek 40-
183 Julide ARSLAN Runformance Türkiye,TUR Kadın 40+
184 evren aysev Türkiye,TUR Kadın 40+
185 Mücahit Akca RunIT Türkiye,TUR Erkek 40-
186 Onur Alper RunIT Türkiye,TUR Erkek 40+
187 Mustafa Sinan ÖZBERK Running Academy Türkiye,TUR Erkek 40+
188 Osman Küçük ULUDAĞ İÇECEK Türkiye,TUR Erkek 40-
189 Selin Alıcı Türkiye,TUR Kadın 40-
190 ÖZENÇ HOLİNAR CimtasRun Türkiye,TUR Erkek 40-
191 Serdar KURUKUZ Uludağ içecek Türkiye,TUR Erkek 40-
192 Ali Onur BATAR Uludağ içecek Türkiye,TUR Erkek 40-
193 Bilge Karslı Türkiye,TUR Kadın 40-
194 Yalçın Basut Türkiye,TUR Erkek 50+
195 barış saraç Charisma Runner Team Türkiye,TUR Erkek 40-
196 KENAN BAŞDOĞAN Türkiye,TUR Erkek 40+
197 Arzu Güder Garmin Türkiye Türkiye,TUR Kadın 50+
198 Sinan Bozoğlu Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
199 Onur Kılınç Eskişehir runners Türkiye,TUR Erkek 40-
200 Kıvanç Yıldırım Mac runners Türkiye,TUR Kadın 40+
201 Mine Pakiş Runformance Türkiye,TUR Kadın 40+
202 Bilge Pakiş Runformance Türkiye,TUR Erkek 40+
203 Ali rıza Aydın Türkiye,TUR Erkek 40+
204 Cahit MU;SAL Buzgan Team Türkiye,TUR Erkek 50+
205 zafer aybatar France,FRA Erkek 40+
206 gamze er Galata Kürek Kulübü Türkiye,TUR Kadın 40-
207 Ali İhsan Ünal Likyalılar Running Türkiye,TUR Erkek 40+
208 Gökçe Dönmez Likyalılar Running Türkiye,TUR Kadın 40+
209 Çağrı Çam macrunners Türkiye,TUR Erkek 40-
210 Halil Gökay Çakmak Türkiye,TUR Erkek 40-
211 Onur Polat Mac Türkiye,TUR Erkek 40-
212 Sapartash UMBAROVA Mars Sportif MAC RUNNERS Türkiye,TUR Kadın 40-
213 Can Sonbay Mac Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
214 Levent Kuva AkademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40+
215 kortaç sağdıç Mac Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
216 TÜRKMEN TARI Türkiye,TUR Erkek 40+
217 Batuhan Yaşar MAC runners Türkiye,TUR Erkek 40-
218 A.kerim Bayrak Macsuadiye Türkiye,TUR Erkek 40-
219 Fikri Ergin Art of Run Türkiye,TUR Erkek 40+
220 Kadir Tuhan macrunners Türkiye,TUR Erkek 40-
221 Kutay Yusuf Taşlıtepe ADIM ADIM ANKARA Türkiye,TUR Erkek 40-
222 Ümit Akkan Türkiye,TUR Erkek 40-
223 Şahin Can Türkiye,TUR Erkek 40-
224 EMRAH ÇALKAVUR Türkiye,TUR Erkek 40+
225 Serdar Elmakasta Türkiye,TUR Erkek 40-
226 Esma KARABACAK Türkiye,TUR Kadın 40-
227 Soner KARABACAK Türkiye,TUR Erkek 40-
228 Seymanur Yildirim Doğuş Koşu Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40-
229 Berran Öztoprak MFI Running Club Türkiye,TUR Kadın 40-
230 Derya Doğan Türkiye,TUR Kadın 40+
231 HİCRAN ERDEM İSTANBUL MASTERLER ATLETİZM Türkiye,TUR Kadın 40+
232 Kübra Kahvecioğlu Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
233 Fatih Önal Tusaş Spor Kulubü Türkiye,TUR Erkek 40-
234 Gürcan Küçük Türkiye,TUR Erkek 40-
235 Can Dayı Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
236 Önder Yoldas Türkiye,TUR Erkek 40+
237 ORHAN GÜNER YalovaRunners Türkiye,TUR Erkek 50+
238 Gönül Zirek Alikev Türkiye,TUR Kadın 40-
239 Barış Cankır PTT SPOR KULÜBÜ Türkiye,TUR Erkek 40-
240 Emrecan Karakuş Türkiye,TUR Erkek 40-
241 UFUK ŞAHİN RunAnkara Türkiye,TUR Erkek 40-
242 Atilla Koyuer Türkiye,TUR Erkek 40-
243 Merve İşler Oh performance Türkiye,TUR Kadın 40-
244 Beyza Güzel 42 AKADEMİ - RUNURBAN Türkiye,TUR Kadın 40-
245 Orhan Eker Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
246 Bilal BALTACI FK Running Türkiye,TUR Erkek 60+
247 Emre Yaman Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
248 Zeynep Aydemir Koyuncu Bros Türkiye,TUR Kadın 40+
249 Oğuzhan Yaşar Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
250 Anıl Sevinç Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
251 Serhat Övet 42 akademi Türkiye,TUR Erkek 40-
252 osman necdet argat Runformance Türkiye,TUR Erkek 40+
253 beril tek Eskisehirrunners Türkiye,TUR Kadın 40-
254 mert yavaş Türkiye,TUR Erkek 40-
255 Salman Abdullahi SHEIKH Mac Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
256 NÜVİT GÜNDEMİR Türkiye,TUR Erkek 60+
257 Caner Bağlayan Türkiye,TUR Erkek 40-
258 Canberk Özsaraç Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
259 Bahadır Erunsal Crossfti Boran Türkiye,TUR Erkek 40-
260 Burcu Çolak Charisma runner team Türkiye,TUR Kadın 40-
261 RUZİYE ARAL RunAnkara Türkiye,TUR Kadın 40-
262 Metin Bozkurt ANDA Türkiye,TUR Erkek 40+
263 KIVANÇ KARA Türkiye,TUR Erkek 40-
264 Sibel Tokgöz RunAnkara Türkiye,TUR Kadın 40-
265 ahu senem demiröz Çelik Kadın Türkiye,TUR Kadın 40+
266 Çiğdem Büker Türkiye,TUR Kadın 40-
267 Serter Büker Türkiye,TUR Erkek 40-
268 Alparslan Saylar No Reason Co Türkiye,TUR Erkek 40-
269 Hakan Akyalçın - Türkiye,TUR Erkek 40+
270 BAHAR BALTACI Merrell OneTrail Türkiye,TUR Kadın 40-
271 NURCAN ŞENDEMİR KANSI Türkiye,TUR Kadın 40-
272 Attila Musluoglu RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Erkek 40+
273 Fatma Gizem AVCI Beat Run Crew Türkiye,TUR Kadın 40-
274 ZEYNEP KUŞCU Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Türkiye,TUR Kadın 40-
275 Taygun Gülşen Türkiye,TUR Erkek 40-
276 Tomris Çetin Gülşen Türkiye,TUR Kadın 40-
277 Bahri Alper Çarkacı Türkiye,TUR Erkek 40+
278 Muhammet Küçük Gebze Macfit Türkiye,TUR Erkek 40-
279 Sezgin ÇENGEL REVOLTRUNNURS Türkiye,TUR Erkek 40+
280 Ömer furkan Mercan Macrunners Türkiye,TUR Erkek 40-
281 İdris Güneş Macrunners Türkiye,TUR Erkek 40-
282 Aleyna Bekoğlu Mac Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
283 Seda BEYAZITLI Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Kadın 40-
284 Onur Uçar Mac Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
285 Süreyya Kanıtemiz Macfit Türkiye,TUR Kadın 50+
286 Onur Tozkoparan Mac Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
287 BURAK ÇAKIR MAC RUNNER Türkiye,TUR Erkek 40-
288 Ufuk Kansu İzmir Yüzme Triatlon Gençlik Ve Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
289 Mesut Mert BEYAZITLI Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Erkek 40-
290 Gürhan Cekic Türkiye,TUR Erkek 40+
291 ÖMER KURT YALOVA RUNNERS Türkiye,TUR Erkek 40+
292 Sercan ALBAYRAK FKRUNNİNG Türkiye,TUR Erkek 40-
293 Semra Bulut Far Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
294 Hüsnü Zafer Kömürcü Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Erkek 40+
295 Yıldırım Osman Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
296 Mustafa alp Usta Türkiye,TUR Erkek 40-
297 Muhammet Şahin Türkiye,TUR Erkek 40+
298 BURAK ÖZGEN FitKAFA Foxes Türkiye,TUR Erkek 40-
299 mehmet aydıngör Yemeksepeti Türkiye,TUR Erkek 40-
300 Ondrej Mocny Adım Adım Czech Republic,CZE Erkek 40-
301 melike ada SALOMON Türkiye,TUR Kadın 40+
302 Elnaz Rahnama CHARISMA FITNESS Türkiye,TUR Kadın 40-
303 Muhammet Celal Kılıç MECEKA Türkiye,TUR Erkek 40-
304 eyüp selçuk şahin Selçuk Şahin sigorta Türkiye,TUR Erkek 40-
305 YILMAZ SARIKAŞ Türkiye,TUR Erkek 40+
306 Murat Tokkacı Koşuyorum Türkiye,TUR Erkek 40+
307 Çağlar Polatlı Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Erkek 40-
308 Ebru Çırakman Eczacıbaşı Vitra Türkiye,TUR Kadın 40-
309 Katerina Lymperopoulou Türkiye,TUR Kadın 40+
310 ELANUR GÜLER Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Türkiye,TUR Kadın 40-
311 Hasan Çelebi Gymsport bursa Türkiye,TUR Erkek 40+
312 Oğuz Göynü Veronika Decides to Run Türkiye,TUR Erkek 40+
313 Kamil İnal Garmin Türkiye Türkiye,TUR Erkek 50+
314 Süleyman Güçlü Türkiye,TUR Erkek 40+
315 Muzaffer Mustafaoğlu Bursa Maraton Türkiye,TUR Erkek 40-
316 idil doğan Türkiye,TUR Kadın 40+
317 Nilüfer Açıkgöz Rundamental Türkiye,TUR Kadın 40+
318 Gülsüm Topkaraoğlu Training Zone Türkiye,TUR Kadın 40-
319 Hamide Gönen Fatihbuzgan.com Türkiye,TUR Kadın 60+
320 MUZAFFER ERGUN GÖZET TRAKDOSK Türkiye,TUR Erkek 60+
321 Sadri KULU Bosch Koop. Türkiye,TUR Erkek 40-
322 Muhammed Topkara 42Akademi Türkiye,TUR Erkek 40-
323 Yalçın Candaş Türkiye,TUR Erkek 40-
324 melis baran Runakara Türkiye,TUR Kadın 40-
325 Mehmet Erdem Özövez Nestle Türkiye,TUR Erkek 40-
326 esma bulut BUKA Türkiye,TUR Kadın 40-
327 Ümit Şahin Türkiye,TUR Erkek 40-
328 Mustafa ÇİĞ Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Türkiye,TUR Erkek 40-
329 Kürşat Ata Wildrunners Türkiye,TUR Erkek 40+
330 Mehmet salih Yıldız Türkiye,TUR Erkek 40-
331 CAN TOKALI Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Türkiye,TUR Erkek 40-
332 Franziska Niehus Türkiye,TUR Kadın 40-
333 Rasim Taşkın ŞAHİN Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Türkiye,TUR Erkek 40-
334 Melih Balaban Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Türkiye,TUR Erkek 40-
335 Ahmet Husrev BALCI Türkiye,TUR Erkek 40-
336 Alper Karademir Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40-
337 Hidayet Arıöz Apcinus Türkiye,TUR Erkek 60+
338 kamil Taş Cimtas Run Türkiye,TUR Erkek 40-
339 Güngör Türköz Beat Run Türkiye,TUR Erkek 40+
340 cihan bilge Cimtas Run Türkiye,TUR Erkek 40+
341 davutcan kara Y&G TRAİNİNG STUDIO Türkiye,TUR Erkek 40-
342 Süleyman Dindaroğlu Y&G training studio Türkiye,TUR Erkek 40-
343 çağrı özcan Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
344 Yeşim Gök Dindaroğlu Türkiye,TUR Kadın 40-
345 Emine Sultan ÇAPAR Mülkiye Türkiye,TUR Kadın 40+
346 Şeniz Çitanak Türkiye,TUR Kadın 40-
347 Murat Rizeli Türkiye,TUR Erkek 40-
348 Zeynep Savcı Yşlıca İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Türkiye,TUR Kadın 60+
349 fatih bulut Yok Türkiye,TUR Erkek 40+
350 Gözde Diker Rubiconathleticperformance Türkiye,TUR Kadın 40-
351 Berk Deniz Türkiye,TUR Erkek 40-
352 Coşkun Mesut Ruhi Odtü Maraton Türkiye,TUR Erkek 50+
353 feyzullah seven M&G Running Team Türkiye,TUR Erkek 40-
354 Hilal Aksoy M&G Running Team Türkiye,TUR Kadın 40+
355 Cem Gökmen Türkiye,TUR Erkek 40-
356 Murat Tanınmış IZELTAS Türkiye,TUR Erkek 40-
357 Fatma Çinçinoğlu İstanbul Masterları Atletizm Klübü ve KoşanAdam Running Team Türkiye,TUR Kadın 60+
358 Sasan Monem Savola Türkiye,TUR Erkek 40+
359 Inna Dalkıran Ukraine,UKR Kadın 40-
360 ibrahim karasakal Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Erkek 40-
361 semih çakır Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
362 osman güven Türkiye,TUR Erkek 40+
363 Erhan Ertürk Tempo Atletizm Türkiye,TUR Erkek 40-
364 Mehmet Fazil Tar Türkiye,TUR Erkek 40+
365 Yalçın Yavuz Türkiye,TUR Erkek 50+
366 Momen Ajouz Spiritlevel United Arab Emirates,ARE Erkek 40-
367 HÜSEYİN DEMİREL Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Erkek 40+
368 Ayhan Aktürk peakrunnıngteam Türkiye,TUR Erkek 40+
369 kadri çakal RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Erkek 40-
370 koray şahin ARTOFRUN Türkiye,TUR Erkek 40-
371 RAMAZAN TAVŞANOĞLU Voltrun Türkiye,TUR Erkek 40+
372 Selçuk Çelik RunAnkara Türkiye,TUR Erkek 40-
373 Gürbüz Güzey Güriş Türkiye,TUR Erkek 40+
374 Berat Alat Türkiye,TUR Erkek 40-
375 Abdullah Yavuz Ertekin İlhan Çavuşoğlu Denizli Türkiye,TUR Erkek 60+
376 Ebru Turhan Koşturan Türkiye,TUR Kadın 40+
377 Murat Şencan RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Erkek 40+
378 Egemen nafız Balcı M.a.s.k Running team Türkiye,TUR Erkek 40-
379 Serkan Cebeci Türkiye,TUR Erkek 40-
380 SERDAR AYYILDIZ Running Academy Türkiye,TUR Erkek 40+
381 MEHMET YASİN ORHAN Noreasonco Türkiye,TUR Erkek 40-
382 Saygı Cura Türkiye,TUR Erkek 40-
383 eylül tekinarslan NOREASONCO Türkiye,TUR Kadın 40-
384 Gonca Unal Türkiye,TUR Kadın 40+
385 Ebru Dönmez FK RUNNING Türkiye,TUR Kadın 40+
386 GÖKHAN ANDAÇ Zoom PT Türkiye,TUR Erkek 40-
387 GÜRAY TATLI Bursa Triatlon S.K. Türkiye,TUR Erkek 50+
388 Deniz Aygil Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
389 Alpay Güneralp Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 50+
390 Gökay Şıktaşlı BEAT RUN CREW Türkiye,TUR Erkek 40-
391 Mustafa Atasoy ZOOM PT STUDİO Türkiye,TUR Erkek 40-
392 Emre Erol Eskişehir Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
393 Can Bayar Bold Union Türkiye,TUR Erkek 40-
394 Suat Taşkın Eskişehir Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
395 aysel güven M&G RUNNING TEAM Türkiye,TUR Kadın 40+
396 Saliha Şimşir Türkiye,TUR Kadın 40-
397 Merve Mutlu Kul Türkiye,TUR Kadın 40-
398 Adnan Yazıcı Eskişehir Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
399 ilayda ozguvenir Türkiye,TUR Kadın 40-
400 Cansu Erbeden Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40-
401 Onur Ozguvenir Türkiye,TUR Erkek 40-
402 Nermin Akın Running Academy Türkiye,TUR Kadın 40+
403 Buminhan Tunç Türkiye,TUR Erkek 40+
404 Talip Mavruk M&G RUNNING TEAM Türkiye,TUR Erkek 40-
405 Lütfi Postalcı Huni İdman Yurdu Türkiye,TUR Erkek 50+
406 fatih mehmet aras Türkiye,TUR Erkek 40+
407 Hasan Hüseyin Erdoğan Türkiye,TUR Erkek 40+
408 Melis Özgen RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Kadın 40-
409 Rifat Gülhan Akbal Türkiye,TUR Erkek 40+
410 Sesil Sahin M.A.S.K Running Türkiye,TUR Kadın 50+
411 cenk ismail bozoklar ODTÜ Maraton Türkiye,TUR Erkek 40+
412 Uğurhan Akyüz ODTÜ Maraton Türkiye,TUR Erkek 50+
413 Okan Karakuş RunAnkara Türkiye,TUR Erkek 40-
414 Azra Nihan Aykanat Türkiye,TUR Kadın 40-
415 NAMIK KEMAL ÖNER Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
416 AYSUN CAN FK RUNNING Türkiye,TUR Kadın 40+
417 MUSTAFA MERT CERRAHOĞLU Bikoşuadana Türkiye,TUR Erkek 40+
418 Ahmet Erbaş Koştur Türkiye,TUR Erkek 50+
419 ekin polat ONARAN ACADEMY Türkiye,TUR Kadın 40+
420 Murat Boztaş Türkiye,TUR Erkek 40+
421 KUBİLAY ÇEVİK CHARISMA FITNESS RUNNER Türkiye,TUR Erkek 40-
422 Yusuf Keskin Türkiye,TUR Erkek 40-
423 Ayşe Aktaş Gymsport Türkiye,TUR Kadın 40+
424 barış ekici Runarchy Türkiye,TUR Erkek 40-
425 Sonia Serpil Aslan Runformance Türkiye,TUR Kadın 40-
426 Gamze Turhan Salomon Turkey Türkiye,TUR Kadın 40-
427 AHMET ANIL YANGIN FK RUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
428 songül albayrak FK RUNNING Türkiye,TUR Kadın 40-
429 ERCE YAZICI GYMSPORT Türkiye,TUR Erkek 40-
430 Denis Solonin Türkiye,TUR Erkek 40+
431 Ela Esin Adım adım izmir Türkiye,TUR Kadın 40-
432 Onur Erden RunAnkara Türkiye,TUR Erkek 40-
433 Emel Yılmaz Rundamental Türkiye,TUR Kadın 40+
434 Akın Akdoğan Türkiye,TUR Erkek 40+
435 Esra Etleç FK Running Türkiye,TUR Kadın 40-
436 ERAY ÜNER Türkiye,TUR Erkek 40+
437 ÇİĞDEM MAKIROĞLU ÜNER Türkiye,TUR Kadın 40-
438 Bilge Baki Kolejliler Koşuyor Türkiye,TUR Kadın 40+
439 İbrahim Kara AVESGo! Türkiye,TUR Erkek 40+
440 asuman çetin rundamental Türkiye,TUR Kadın 40-
441 Ozan Çetin Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
442 Sabri Keser Türkiye,TUR Erkek 40+
443 serdar köroğlu Charisma Fitness Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
444 BURCU TOKER Charisma Fitness Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
445 Okan Altuntaş Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
446 Agnes Tan Beat Run Crew Türkiye,TUR Kadın 50+
447 Veysel Çelik Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
448 canpolat akbay Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
449 Müjgan Tunca Apçinus Türkiye,TUR Kadın 40-
450 Songül Dalay Apcinus Türkiye,TUR Kadın 40-
451 EMRE GÖKER Türkiye,TUR Erkek 40-
452 zeynep damla kadıoğlu Beat Run Crew Türkiye,TUR Kadın 40-
453 Asım Çam Charisma Fitness Türkiye,TUR Erkek 50+
454 özgür gümüşlüoğlu CHARIsMA FITNESS RUNNER TEAM Türkiye,TUR Erkek 40+
455 ALİ ŞAHİN STONE MAN Türkiye,TUR Erkek 50+
456 Bilge Cılvarlıoğlu FK RUNNING Türkiye,TUR Kadın 40-
457 ADEM ÇAKIR BASF Türkiye,TUR Erkek 50+
458 Berra Emir Türkiye,TUR Kadın 40-
459 Ender Emir BASF Türkiye,TUR Erkek 50+
460 YENER AYDIN BASF Türkiye,TUR Erkek 50+
461 HÜSNÜ KARA BASF Türkiye,TUR Erkek 40-
462 Turan Özgür GÜLTEKİN BASF Türkiye,TUR Erkek 40-
463 METİN EKEN BASF Türkiye,TUR Erkek 50+
464 Elif şimşek Topçu BASF Türkiye,TUR Kadın 40+
465 Cemal Aytan Türkiye,TUR Erkek 40-
466 Şenol Öztürk Gymsport Türkiye,TUR Erkek 40+
467 Atakan Gençbüyür Türkiye,TUR Erkek 40+
468 Ertan Yeşilöz Türkiye,TUR Erkek 50+
469 selin cansu yüce Charisma Türkiye,TUR Kadın 40-
470 Şükran ARIKAN charism fitness runner team Türkiye,TUR Kadın 40+
471 alper uyar charisma fitness Türkiye,TUR Erkek 40+
472 KURTULUŞ CELEPCİ Charisma Fitness Runner Team Türkiye,TUR Erkek 40+
473 Hasan Mazlum Charisma Fitness Runner Team Türkiye,TUR Erkek 40+
474 MEHMET SARIDEDEOĞLU charisma fitness runners Türkiye,TUR Erkek 40+
475 kazım arikan charisma runner team Türkiye,TUR Erkek 50+
476 Burakcan Çelik Bold Union / TUSAŞ SK Türkiye,TUR Erkek 40-
477 Sercan Canbey Türkiye,TUR Erkek 40-
478 Hasibe Çetintaş BOLD UNION Türkiye,TUR Kadın 40-
479 Safa Oktay Türkiye,TUR Erkek 40-
480 Abdullah Özdemir akademiKosu Türkiye,TUR Erkek 40+
481 Göksel Uyar Türkiye,TUR Erkek 50+
482 Bothayna Güner ÖKÖ Türkiye,TUR Kadın 40+
483 GÜRAY GÜNER Ö.K.Ö Türkiye,TUR Erkek 40+
484 Mustafa Aydın MARTIN ENGINEERING Türkiye,TUR Erkek 40-
485 Hüseyin Gökhan Ulusoy ÖKÖ Türkiye,TUR Erkek 50+
486 memet hüseyin bursa masterler Türkiye,TUR Erkek 50+
487 Gül Zaim Türkiye,TUR Kadın 50+
488 Ece İltümür Takım tutmuyorum Türkiye,TUR Kadın 40-
489 Zübeyde Özge Humar ANKARUNNING Türkiye,TUR Kadın 40-
490 Esin Ummak Türkiye,TUR Kadın 50+
491 İlhami Ayber HUNİ İDMAN YURDU Türkiye,TUR Erkek 60+
492 Cagla Demircioglu Runformance Türkiye,TUR Kadın 40-
493 Yıldıray Çınar Türkiye,TUR Erkek 40+
494 ayşegül kazıklı Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
495 Sevgi Gülçin GÜLER Runs.n.roses Türkiye,TUR Kadın 40-
496 Ceyda Ülker Aydos537 Türkiye,TUR Kadın 40+
497 Gülizar Çoruk ANKARUNNING Türkiye,TUR Kadın 40-
498 MEHMET AKSÖZEK Türkiye,TUR Erkek 40-
499 Burcu İnan Adım Adım Türkiye,TUR Kadın 40-
500 Merve İhtiyaroğlu Türkiye,TUR Kadın 40-
501 Rukan Sevgi Türkiye,TUR Erkek 40-
502 Kumsal Pınargözü No Reason Co. Türkiye,TUR Kadın 40-
503 Buğra Altundal Gravel Diggers Türkiye,TUR Erkek 40-
504 Nihan Siriklioglu Türkiye,TUR Kadın 40-
505 Yunus Alp Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Erkek 40-
506 Hüseyin Halil Acar" Eskişehir Runner Türkiye,TUR Erkek 40-
507 Melahat Ozturk Yalçın AR71 Türkiye,TUR Kadın 40-
508 Yasemin Dağ Türkiye,TUR Kadın 40+
509 Celil Akman Bursa Triatlon SK Türkiye,TUR Erkek 50+
510 Tayfun Can Sasfit Türkiye,TUR Erkek 40+
511 Emre Ruhat Avcı Türkiye,TUR Erkek 40-
512 Latife Ayhan Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Kadın 40+
513 Kadir Kocaer İog Türkiye,TUR Erkek 40+
514 fulya çamlıbel Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Kadın 40+
515 sertaç öner Türkiye,TUR Erkek 40-
516 Halim Yazıcıoğlu Adım adım izmir Türkiye,TUR Erkek 40-
517 Selinay Cüstan Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-
518 Selen Berksun Türkiye,TUR Kadın 40-
519 Uğur Zengin Türkiye,TUR Erkek 40-
520 Meltem Tol Türkiye,TUR Kadın 40-
521 arzu babaç Türkiye,TUR Kadın 50+
522 Ertan Cingöz Türkiye,TUR Erkek 40-
523 Murat Sağlam Türkiye,TUR Erkek 40-
524 Şule Sağlam Türkiye,TUR Kadın 40-
525 osman aygün NEO DOĞA SPORLARI KULUBÜ Türkiye,TUR Erkek 50+
526 Mehmet Bulca Cycling Babes Türkiye,TUR Erkek 40-
527 serdar topaloğlu Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
528 İlker Yer Türkiye,TUR Erkek 40-
529 Ayhan Yaşar Lois Zampereni Türkiye,TUR Erkek 50+
530 Cenk Kaygısız Mustafakemelpasa belediye spor Türkiye,TUR Erkek 40-
531 Burak Uzun Türkiye,TUR Erkek 40+
532 Çağatay AYDÖNER Türkiye,TUR Erkek 40-
533 Rabia Insel Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-
534 Mert Akın Insel Runarchy Türkiye,TUR Erkek 40-
535 zeynep gökcan RUNARCHY Türkiye,TUR Kadın 40-
536 murat serdar OKAN RUNARCHY Türkiye,TUR Erkek 40-
537 SEZEN AKSOY HARDALDALI Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40+
538 özgür özgökçeler bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
539 Ülkü Yılmaz Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
540 Mine Uzgişi Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Kadın 50+
541 GÜRKAN GÜLER ZİNDE Türkiye,TUR Erkek 40-
542 Can Aksu Bodrunners Türkiye,TUR Erkek 40-
543 MELİH ARSLAN - Türkiye,TUR Erkek 40+
544 Barış Ulu BODRUNNERS Türkiye,TUR Erkek 40+
545 Tuğçe Kara Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-

U6K

No Name Surname Team Name Country Category
1 Erdem Erdoğan RunAnkara Türkiye,TUR Erkek 40-
2 Öznur Çetin Çam Türkiye,TUR Kadın 40+
3 Esra Yayla Eker Türkiye,TUR Kadın 40+
4 Selda Turan Eker Süt Türkiye,TUR Kadın 40-
5 İbrahim Nar Eker IRun Türkiye,TUR Erkek 50+
6 Rüçhan Aygören Zoom Türkiye,TUR Erkek 40-
7 Tamer Baytüre Türkiye,TUR Erkek 40+
8 Elif Demir Türkiye,TUR Kadın 40-
9 Bayram Tektaş ANTALYA ULUDAĞ İÇECEK Türkiye,TUR Erkek 40-
10 Melis Duran Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
11 Gamze Yılmaz Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
12 begüm alper yücel Uludağ içecek Türkiye,TUR Kadın 40-
13 murat özşen Mars Athletic Club Türkiye,TUR Erkek 40-
14 Cansu Şat NoReasonCo Türkiye,TUR Kadın 40-
15 ERKAN AKKOCA Like a Storm Türkiye,TUR Erkek 40-
16 Deniz Aslan RunAnkara Türkiye,TUR Kadın 40-
17 Begehan Sonuç Beat Run Crew Türkiye,TUR Kadın 40-
18 Ayşegül Eygi Tempo Atletizm Türkiye,TUR Kadın 40-
19 Hüseyin Burak Karakaş Beatrun Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
20 Müge Daştan Trainingszone Türkiye,TUR Kadın 40+
21 FATMA I.S. DIAB Macfit Palestinian Territory,PSE Kadın 40-
22 Zeki Acar Bireysel Türkiye,TUR Erkek 50+
23 Taner Yılmaz Eskişehir Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
24 Seymen Can Arpaçay Türkiye,TUR Kadın 40-
25 Yasemin Öner Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40-
26 EMRE ULU TF KOŞU KULUBÜ Türkiye,TUR Erkek 40-
27 Burcu Ozge Ates Türkiye,TUR Kadın 40-
28 gülnaz ayar ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
29 Övünç Taner Academy of running Türkiye,TUR Erkek 40+
30 Seda Şahin İzmit Sümer Spor Rowing Club Türkiye,TUR Kadın 40+
31 Osman Yılmaz Run ankara Türkiye,TUR Erkek 40-
32 SERDAR BEKTAŞ SERDAR BEKTAŞ SPOR KULÜBÜ Türkiye,TUR Erkek 40-
33 tuğçe genç uludağ içecek Türkiye,TUR Kadın 40-
34 Melisa Kocatürk Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
35 Farida Alrimawi United Arab Emirates,ARE Kadın 40-
36 MİNE RANA KAHRAMANOĞLU KOŞAN OLİMPİK ANNELER Türkiye,TUR Kadın 40+
37 Ercan Erciş Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40+
38 Müslüm Çelik Mg Türkiye,TUR Erkek 40-
39 Sevkan Uzel Türkiye,TUR Kadın 40+
40 Yasemin Onay Uludağ içecek Türkiye,TUR Kadın 40-
41 Ergin Uygu Türkiye,TUR Erkek 40+
42 DERYA ÇALIŞKAN Türkiye,TUR Kadın 40+
43 Hasancan Sert Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
44 Nuriye Aslan Ankara Dağcılar Birliği Spor Klübü Türkiye,TUR Kadın 50+
45 Arafat Kutlay Uludağ içecek Türkiye,TUR Erkek 40+
46 nermin erdem Türkiye,TUR Kadın 40+
47 Mesut KILINÇ Türkiye,TUR Erkek 40+
48 Melih PEŞTERE Çağdaş Atılım Koleji Türkiye,TUR Erkek 40+
49 saadet ceylan yapıkredi Türkiye,TUR Kadın 40+
50 Tugba nur Kılıç BEST Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
51 SERHAN BİNDAŞ Best Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
52 Özge Kaplan BEST Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
53 Mert Arıcı BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
54 İlknur BİNDAŞ Best Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
55 Oğul Atasoy Türkiye,TUR Erkek 40+
56 İlker CUMBUL Türkiye,TUR Erkek 50+
57 Duygu Cumbul Türkiye,TUR Kadın 40-
58 Coşkun CUMBUL Türkiye,TUR Erkek 40-
59 Hande Cumbul Türkiye,TUR Kadın 50+
60 Zehra Işıl Keskin Türkiye,TUR Kadın 40-
61 Ahu Kaya Far Runners Türkiye,TUR Kadın 40+
62 Alparslan Santur Türkiye,TUR Erkek 60+
63 UMUT EVCİMEN best runners Türkiye,TUR Erkek 40-
64 Zeliha ALTUN BEST Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
65 Şahikanur Reside Şahbaz Best Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
66 Ramazan ALTUN BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
67 Onur KAYA BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
68 nehir türkgeldi BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
69 Kemal Evrim AŞIKOĞLU BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
70 ismail turan BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
71 Fatma Dilruba Avcı Best Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
72 Çiğdem Özek Best Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
73 Cihat Bulut BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
74 Ayberk Aladağlı BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
75 ahmet metin BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
76 Ahmet Can Altay BEST Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
77 CÜNEYT BAKIR Türkiye,TUR Erkek 40+
78 Cihad Baytüre Türkiye,TUR Erkek 40-
79 Bahar Oruçoğlu basf Türkiye,TUR Kadın 40-
80 begüm evran Rubiconathleticperformance Türkiye,TUR Kadın 40-
81 Hande Hayrabolulu Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
82 Gökçenaz Arpaçay Türkiye,TUR Kadın 40-
83 EMİNE GENCER uludag Türkiye,TUR Kadın 50+
84 Münir Karteper Apçinus Türkiye,TUR Erkek 60+
85 Sinan Ermiş Deniz Kabuğu Türkiye,TUR Erkek 40-
86 Cangül Tombuloğlu Deniz Kabuğu Türkiye,TUR Kadın 40-
87 BERİVAN ALKAŞ BAŞDOĞAN Türkiye,TUR Kadın 40+
88 MEHMET ÇATALAĞAÇ ADIM ADIM BURSA Türkiye,TUR Erkek 50+
89 AYŞEGÜL ÇATALAĞAÇ ADIM ADIM BURSA Türkiye,TUR Kadın 50+
90 Güliz Asiye Değer RunAnkara Türkiye,TUR Kadın 40-
91 Gülru Peker Türkiye,TUR Kadın 40+
92 Ali Bal Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
93 RAMAZAN VATANSEVER Türkiye,TUR Erkek 40+
94 Hamit Bektaş Yok Türkiye,TUR Erkek 40-
95 umut erol yok Türkiye,TUR Kadın 40-
96 Ceren Kuş Övet Türkiye,TUR Kadın 40-
97 SELENAY ALGIN ULUDAĞ İÇECEK Türkiye,TUR Kadın 40-
98 ATILLA GUNEY Sdc yüzme Türkiye,TUR Erkek 40+
99 ELİF DİLAN AKYILDIZ Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
100 GİZEM ÇİFTÇİ uludağ içecek Türkiye,TUR Kadın 40-
101 ebru gürtürk uludağ içecek Türkiye,TUR Kadın 40+
102 Birsen Erdem Uludağ içecek Türkiye,TUR Kadın 40-
103 Sema Muratoğlu Run Ankara Türkiye,TUR Kadın 40+
104 Eren ARSLAN Türkiye,TUR Erkek 40-
105 Başak Yılmaz Türkiye,TUR Kadın 40-
106 Bülent Tuna Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40+
107 Sedat KARADAĞ basf Türkiye,TUR Erkek 40-
108 Fettah Kaya basf Türkiye,TUR Erkek 40+
109 Fikret Kılınc Basf Türkiye,TUR Erkek 40-
110 Özkan Erkan Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40+
111 Rahime Tosun Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40+
112 Erol Ergen Uludağ içecek Türkiye,TUR Erkek 40-
113 Tahsin Şirin Türkiye,TUR Erkek 60+
114 EMIN BARIS KINAL Türkiye,TUR Erkek 40+
115 sultan akkaya Türkiye,TUR Kadın 40-
116 ELIZAVETA KRIUKOVA Türkiye,TUR Kadın 40-
117 Tugay Temur Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
118 Erkan ÇAĞLAYAN Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
119 MUHAMMET ALİ ŞAHİN Run Ankara Türkiye,TUR Erkek 40-
120 İLHAN ALKAYA Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40+
121 METİN ATEŞ İzmir Horeca Türkiye,TUR Erkek 40-
122 Derya Şahin İzmir Horeca Türkiye,TUR Kadın 40-
123 Okan Altınkök Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
124 Ezgi Nur Kav İzmir Horecq Türkiye,TUR Kadın 40-
125 Gizem Atakçık İzmir horeca Türkiye,TUR Kadın 40-
126 İSMAİL GAVAS Uludağ içecek Türkiye,TUR Erkek 50+
127 Tuğçe Çoşgun Horeca Türkiye,TUR Kadın 40-
128 Selin Bilgili Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
129 Özge Yıldız Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
130 Irem Zengin ANTALYA ULUDAG ICECEK Türkiye,TUR Kadın 40-
131 Saniye Yılmaz Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
132 Şahin Hendek Türkiye,TUR Erkek 40-
133 Volkan Demirpehlivan Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
134 Didem Arzu Güneş RUNARCHY Türkiye,TUR Kadın 40-
135 Mustafa DURUR Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
136 Sevda Ulutay Antalya Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
137 Raif Hüseyin Gürel Türkiye,TUR Erkek 40+
138 LÜTFULLAH CAKIR ANTALYA ULUDAĞ İÇECEK Türkiye,TUR Erkek 40-
139 NESLİHAN ŞEN Antalya Bölge Türkiye,TUR Kadın 40-
140 ÇETİN ÇAĞATAY YEŞİLÖREN ANTALYA ULUDAĞ İÇECEK Türkiye,TUR Erkek 40-
141 Hidayet Furkan Dorum Antalya Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
142 Deniz Köprü Uludağ içecek Türkiye,TUR Kadın 40-
143 Halide Nermin Yılmaz Türkiye,TUR Kadın 40-
144 Yağmur Melodi Yıldız Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
145 YÜKSEL GÜRSU uludağiçecek Türkiye,TUR Erkek 40+
146 Gamze Kızıltuğ Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
147 ERSİN EKER Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
148 Pınar Paçal Türkiye,TUR Kadın 40-
149 NURHAN DEMİRPEHLİVAN Uludağ içecek Türkiye,TUR Kadın 40+
150 Nevin Dumanlı Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40+
151 Alişan Arslan Türkiye,TUR Erkek 40+
152 İlyas Çakar Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40+
153 Nihal Uzunca Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40+
154 BUĞRACAN ERGUVEN Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
155 DUYGU MÜMİNOĞLU Uludağ_İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
156 SEVİLAY KAVUK Uludağ İçecek Türkiye,TUR Kadın 40-
157 berna etlik Galata Kürek Kulübü Türkiye,TUR Kadın 40-
158 HÜSEYİN ACARBAY Türkiye,TUR Erkek 40-
159 LEYLA GÜNDEMİR Türkiye,TUR Kadın 50+
160 Furkan Deniz Erkus MAC Runners Türkiye,TUR Erkek 40-
161 Seval Satık MAC Türkiye,TUR Kadın 40-
162 Cemre Benli Türkiye,TUR Kadın 40-
163 Gizem Balcı M.a.s.k team Türkiye,TUR Kadın 40-
164 Veli Yücel Run ankara Türkiye,TUR Erkek 40-
165 Mert Benli Türkiye,TUR Erkek 40+
166 Ahmet Burak Eroğlu Runankara Türkiye,TUR Erkek 40-
167 UTKU TÜMTÜRK RunAnkara Türkiye,TUR Erkek 40-
168 Dumluhan Yavaş Yalova runners Türkiye,TUR Erkek 40+
169 EDA USLU Run Ankara Türkiye,TUR Kadın 40-
170 ezgi öcal RunAnkara Türkiye,TUR Kadın 40-
171 Nejat Cingi Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 50+
172 Hasan Tahsin Akan Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
173 ESRA KARAPÜR MALTA SPOR KULÜBÜ Türkiye,TUR Kadın 40+
174 abdelrrahmane khelaflia no Türkiye,TUR Erkek 40-
175 Gizem Özsaraç Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40-
176 CAN KIZIL ULUDAĞ İÇECEK Türkiye,TUR Erkek 40-
177 Recep Ender Gül Türkiye,TUR Erkek 40-
178 DEMET ARAT BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZM SPOR KULUBÜ Türkiye,TUR Kadın 50+
179 kubilay sakarya Türkiye,TUR Erkek 40-
180 Yasin Birinci Runarchy Türkiye,TUR Erkek 40-
181 Sümmani Yelten Gebze Macfit Türkiye,TUR Erkek 40+
182 Gizem Kaya MacRunners Türkiye,TUR Kadın 40-
183 ÖZLEM DOĞAN Türkiye,TUR Kadın 40+
184 mustafa yüksel dek Türkiye,TUR Erkek 40-
185 Ahmet Ferit Aksoy Türkiye,TUR Erkek 40-
186 Mehtap Çelik Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
187 Muzaffer Gülakman MacRunners Türkiye,TUR Erkek 40-
188 ASENA ARASLAR Türkiye,TUR Kadın 40-
189 Emel Tanrısever Run Ankara Türkiye,TUR Kadın 40+
190 Fırat Öztürk Macfit Türkiye,TUR Erkek 40-
191 Murat Sevük Macfit Türkiye,TUR Erkek 40-
192 Seda Atila MACRUNNERS Türkiye,TUR Kadın 40-
193 Candan Reisli Can2 Türkiye,TUR Kadın 40-
194 Cansın Çakan Can2 Türkiye,TUR Kadın 40-
195 Sinan DİLBER mcdit Türkiye,TUR Erkek 40-
196 Samet Serbest Gebze Center Macfit Türkiye,TUR Erkek 40-
197 Yavuz Bektaş Macfit Türkiye,TUR Erkek 40-
198 Yusuf Sezer Kelekçi Türkiye,TUR Erkek 40-
199 Çağrı Buldu Adım Adım Türkiye,TUR Kadın 40-
200 nazlıcan pamuk TEMPO ATLETİZM SKD Türkiye,TUR Kadın 40-
201 Ali Kurt RunAnkara Türkiye,TUR Erkek 40-
202 YÜSRA NAZ BALAMUT Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40+
203 Burak Geldigitti Xxx Türkiye,TUR Erkek 40+
204 IŞIL KARADEMİR Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40-
205 Necip Yarız Türkiye,TUR Erkek 40-
206 Ayşe Enise Akdemir Yarız Türkiye,TUR Kadın 40-
207 Amirreza M Türkiye,TUR Erkek 40-
208 Wai Yan Myint Thein Myanmar,MMR Erkek 40-
209 Eda AKIN Türkiye,TUR Kadın 40-
210 Sibel Arıöz Apcinus Türkiye,TUR Kadın 40-
211 Ersel Doğuşlu Lüleburgaz runners Türkiye,TUR Erkek 40-
212 Fikret Yelbey FAR RUNNERS Türkiye,TUR Erkek 50+
213 Yasin Aydın Karşıyaka One Team Türkiye,TUR Erkek 40-
214 Emre Hacıoğlu Türkiye,TUR Erkek 40-
215 Selenay Reçber Bireysel Türkiye,TUR Kadın 40-
216 Ayşen Hızal Bireysel Türkiye,TUR Kadın 50+
217 Aslı Yaşar Türkiye,TUR Kadın 40-
218 Zafer yıldız ECZACIBAŞI VİTRA Türkiye,TUR Erkek 40-
219 Işın Özvarna - Türkiye,TUR Kadın 50+
220 Firat Girgin Türkiye,TUR Erkek 40-
221 Umut Geboloğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
222 İhsan Gökmen Runankara Türkiye,TUR Erkek 40-
223 Cihan Okyay Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
224 Berna Mercan RunAnkara Türkiye,TUR Kadın 40-
225 Burak Ustahuseyin Run ankara Türkiye,TUR Erkek 40-
226 Maksim Lovchikov Positive Türkiye,TUR Erkek 40-
227 Sema Arslan Erol Türkiye,TUR Kadın 50+
228 Ekin Deniz Erol Türkiye,TUR Erkek 40-
229 Yusuf Levent Özdemir Buldan Vakfı Türkiye,TUR Erkek 50+
230 NAGEHAN AKTÜRK mgrunningteam Türkiye,TUR Kadın 40-
231 Tuğçe Zorlucan Demir Runformance Türkiye,TUR Kadın 40-
232 Can Demir Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
233 Züleyha Ayzit Rubicon athletic performance Türkiye,TUR Kadın 40-
234 TAMER ÇANKAYA Türkiye,TUR Erkek 40-
235 Yoncanur Karadeniz Eskişehirrunners Türkiye,TUR Kadın 40-
236 İdil Erdoğru Mask Running Team Türkiye,TUR Kadın 50+
237 Tuncay Tucaltan Tays Türkiye,TUR Erkek 50+
238 EMIRHAN BAYTAK Türkiye,TUR Erkek 40-
239 Hatice Soydan Eroğlu Türkiye,TUR Kadın 40+
240 Umut Eroğlu Türkiye,TUR Erkek 40+
241 Irene Julia Canca Türkiye,TUR Kadın 50+
242 Hatice elif Tekin Runarchy Türkiye,TUR Kadın 40-
243 Alican Aktürk eskişehirRunners Türkiye,TUR Erkek 40-
244 BENGİ TEKİNAY Türkiye,TUR Kadın 40+
245 ALİKİ KIZIL Türkiye,TUR Kadın 40+
246 Meltem Bulat Runperest Türkiye,TUR Kadın 40+
247 MEHMET ÖMER KIZIL Türkiye,TUR Erkek 50+
248 Recep Toktaş Uludağ İçecek Türkiye,TUR Erkek 40-
249 Zekeriya Akgül Zekeriya Türkiye,TUR Erkek 40+
250 Rachel Weinbren Rundamental United States of America,USA Kadın 40-
251 Sultan Gülen Teksin Türkiye,TUR Kadın 40-
252 Nur Banu Simsek Rundamental United States of America,USA Kadın 40-
253 Baran Hasançebi Türkiye,TUR Erkek 40-
254 Ecem Topuz Türkiye,TUR Kadın 40-
255 Yücel KILIÇ Türkiye,TUR Erkek 40+
256 semra hasançebi Türkiye,TUR Kadın 50+
257 oya sahin 6kuludag Türkiye,TUR Kadın 50+
258 sibel sahin 6kmuludag Türkiye,TUR Kadın 50+
259 Burak Tetik Gülümse Türkiye,TUR Erkek 40-
260 Emir T. KADEMOĞLU RunOzii Türkiye,TUR Erkek 40+
261 özlem alakaş Türkiye,TUR Kadın 40-
262 Sevtün Algan Sofyalı İabd kürek Türkiye,TUR Kadın 40+
263 Emre Yurdaer Türkiye,TUR Erkek 40+
264 GÜLAY KARAKURT Türkiye,TUR Kadın 40+
265 Yasemin Türe Onaran Academy Türkiye,TUR Kadın 40-
266 GÜLGÜN TÜRKMEN Türkiye,TUR Kadın 50+
267 Tuğba Er Türkiye,TUR Kadın 40-
268 sude vardar No Reason Co Türkiye,TUR Kadın 40-
269 Suna Başaran No Reason Co Türkiye,TUR Kadın 40-
270 Berfe Erdoğan No Reason Co Türkiye,TUR Kadın 40-
271 Hüseyin Elibol Bursa Tur komitesi Türkiye,TUR Erkek 40+
272 Engin Can Bodrunners Türkiye,TUR Erkek 40+
273 Gökcenur Şimşek Türkiye,TUR Kadın 40-
274 koray çamlıbel Adım Adım İzmir Türkiye,TUR Erkek 40+
275 Ceren Kanlıöz Türkiye,TUR Kadın 40-
276 fatih karaaslan ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
277 Tunahan Demirbaş Türkiye,TUR Erkek 40-
278 Canan Yer Türkiye,TUR Kadın 40-
279 Maral Sağbazar Türkiye,TUR Kadın 40-
280 Aylin Tucaltan Türkiye,TUR Kadın 50+
281 zeynep acar NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ Türkiye,TUR Kadın 50+
282 Murat Çatalbaş Mac fit Türkiye,TUR Erkek 40-
283 Medine Çakır Bireysel Afyonkarahisar Türkiye,TUR Kadın 50+
284 AILIJIANG GULIWEILA Türkiye,TUR Kadın 40-
285 Battal Kocaoglu Zinde Türkiye,TUR Erkek 40-
286 Gamze Başak yurttaşan Türkiye,TUR Kadın 40-