UPUT100K

No Name Surname Team Name Country Category
1 TANZER SATIR Aydos 537 Türkiye,TUR Erkek 50+
2 MAFER YILMAZ Aydos kartalları koşu Türkiye,TUR Erkek 40+
3 ERCAN BALİOĞLU Zirvedekiler Koşu takımı Türkiye,TUR Erkek 50+
4 ENGİN İPEK Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
5 EYÜP KUTLUHAN DOĞAN Ankyra Spor Klübü Türkiye,TUR Erkek 40-
6 MUSTAFA BAŞ Konya masterler atletizm spor kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
7 YUNUS GÜRBÜZ Konya masterler atletizm spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 50+
8 BAKİ KARABÖCE Zirvedekiler Türkiye,TUR Erkek 50+
9 AYTAC CƏFƏROVA Tritera Azerbaijan,AZE Kadın 40-
10 SATILMIŞ GÜNDOĞDU Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü Türkiye,TUR Erkek 50+
11 EREN KOCATÜRK Ankyra SK Türkiye,TUR Erkek 40-
12 NURETTİN BAYRAK Çaylakmaratoncu Türkiye,TUR Erkek 40+
13 ÖZGÜR AK Bireysel Türkiye,TUR Erkek 40+
14 SOLVEIGA SEROVA Not applicable Qatar,QAT Kadın 40-
15 HÜSEYİN ALPARSLAN Büyükçekmece Türkiye,TUR Erkek 50+
16 MUSTAFA FATİH RAZBONYALI FERDİ Türkiye,TUR Erkek 40+
17 ASLI RAZBONYALI FERDİ Türkiye,TUR Kadın 40+
18 DENİZ AVŞAR ADIM ADIM BURSA Türkiye,TUR Erkek 40-

UPAT66K

No Name Surname Team Name Country Category
1 SALİM AKDAŞ TeamIstrunbul Türkiye,TUR Erkek 40+
2 AHMET ZİYA ERDOĞAN BeyçelikGestamp Türkiye,TUR Erkek 60+
3 CİHAN SERDAR KIZILCIK Team Istanbul Türkiye,TUR Erkek 40+
4 ÇİĞDEM VERGİLİ YILMAZ Aydos Kartalları Koşu grubu Türkiye,TUR Kadın 40+
5 MEHMET ERDEM ÖZÖVEZ Nestle Türkiye,TUR Erkek 40-
6 MÜLAYİM HAZAR Türkiye,TUR Erkek 50+
7 AKIN ÜNLÜ Türkiye,TUR Erkek 40+
8 ÜMİT ÇALIŞKAN Türkiye,TUR Erkek 40-
9 SERGEI SHABALIN Trail Running School Russian Federation,RUS Erkek 40-
10 YUSUF ŞAHİN Bi koşu Adana Türkiye,TUR Erkek 40-
11 SEMİH ÖZTÜRK Hürdoğa Dağcılık Türkiye,TUR Erkek 40+
12 AYHAN ARI İzmir Koşu Gücü Türkiye,TUR Erkek 50+
13 ENDER HALICI Bravorun Türkiye,TUR Erkek 50+
14 ÜRÜN BAKAR BURŞUK AkademiKosu Türkiye,TUR Kadın 40-
15 DOĞAN KAYGUSUZ Huni idman yurdu Türkiye,TUR Erkek 50+
16 SELÇUK AKBABA Bravorun Türkiye,TUR Erkek 40-
17 DOĞAN NADİ ÇETİNKAYA Türkiye,TUR Erkek 50+
18 ABDURRAHMAN YILMAZ Hacettepe Ortopedi Türkiye,TUR Erkek 40-
19 FEVZİ ÇELİK Konya Masterler Atletizm Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
20 YASİN PAMUK BRAVORUN Türkiye,TUR Erkek 50+
21 BAHADIR OZAN SİNGER BADgers Türkiye,TUR Erkek 40+
22 MURAT TAŞTAN AkademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40+
23 SAVAŞ AKBAŞ AkademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40-
24 EMİN MURAT BİLGİN Türkiye,TUR Erkek 40-
25 ERDEM ERDAĞ RiverWind Türkiye,TUR Erkek 40-
26 VEYSEL ÖZDER Bravorun Türkiye,TUR Erkek 40-
27 ABDULLAH NALBANTOĞLU BADGERS Türkiye,TUR Erkek 40+
28 CAFER DALAR Türkiye,TUR Erkek 50+
29 HÜSEYİN TEPİKOĞLU B A D G E R S Türkiye,TUR Erkek 50+
30 HÜSEYİN KANBER runKARAMÜRSELrun Türkiye,TUR Erkek 50+
31 MEHMET ALTIN BADgers Türkiye,TUR Erkek 40-
32 MEHMET TUNÇTÜRK Badgers Türkiye,TUR Erkek 40-
33 MUSTAFA YILMAZ Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
34 GÖKHAN GENİŞYÜREK Ankarunning Türkiye,TUR Erkek 40-
35 ALİ EMRE ÜÇÜNCÜOĞLU Akademi Koşu Türkiye,TUR Erkek 40+
36 FATİH ÖZDEMİR Konya Masterlar Türkiye,TUR Erkek 40+
37 CANAN GÜNAŞTI Bikoşu Adana Türkiye,TUR Kadın 40-
38 HENRİETTA KERESZTES Türkiye,TUR Kadın 40+
39 ÖZKAN ER Türkiye,TUR Erkek 40+
40 YÜKSEL DUMAN Aydos daltonlari Türkiye,TUR Erkek 40+
41 MEHMET CEMİL TÜRKERİ AYDOS DALTONLARI Türkiye,TUR Erkek 40+
42 SELAHATTİN ILDIRAR ZirvedekileR Türkiye,TUR Erkek 40+
43 SEDA KURTULDU Akut Türkiye,TUR Kadın 40-
44 EYÜP ÜNEŞİ Rundamental Türkiye,TUR Erkek 40-
45 MUSTAFA OĞRAŞ Konya MasterS Türkiye,TUR Erkek 40+
46 TALAT AK TARSUS BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ Türkiye,TUR Erkek 40+
47 OSMAN GEZGİN Türkiye,TUR Erkek 50+
48 MELİK ÖZMEN Beyçelik Gestamp Türkiye,TUR Erkek 40-
49 GÖKSEL ÇELİK Türkiye,TUR Erkek 40-
50 AHMET PEKSOY BİKOŞUADANA Türkiye,TUR Erkek 40+
51 MEHMET ÖNELGE BiKoşuAdana Türkiye,TUR Erkek 40+
52 BAHAR BALTACI MERRELL TURKEY Türkiye,TUR Kadın 40-
53 ALİ ŞAHİN 3073 Türkiye,TUR Erkek 50+
54 TUNAY İDACI Ata Yahşi Türkiye,TUR Erkek 40-
55 ÖZGÜR GÜNER AVESGO Türkiye,TUR Erkek 40+
56 BERK AŞKAN Türkiye,TUR Erkek 40-
57 FAİSAL AL NAKİB Kuwait,KWT Erkek 40+
58 USEYYİD GÖKCEN Red Team Türkiye,TUR Erkek 40+
59 KEMAL KADİR ÖZKARAKAŞ Redteam Türkiye,TUR Erkek 40-
60 BEKİR DOĞAN Bikoşuadana Türkiye,TUR Erkek 40-
61 MUHARREM SERHAT ÇULHALIK ZİRVEDEKŞLER Türkiye,TUR Erkek 40-
62 ONUR SERT Türkiye,TUR Erkek 40-
63 SERKAN İMRAK Twilight Team Türkiye,TUR Erkek 40+
64 ZEKİ HOLACI Tıpış tıpış Türkiye,TUR Erkek 40+
65 SERDAR İNAN Running Academy Türkiye,TUR Erkek 40-
66 HİLMİ GÜNHAN ZirvedekileR Türkiye,TUR Erkek 40-
67 ÖZGÜR BOZTÜRK Çılgın Joe Türkiye,TUR Erkek 40-
68 İDRİS TOSUN Buldan Türkiye,TUR Erkek 50+
69 EMİL ALAKBAROV Baku Marathon Club Azerbaijan,AZE Erkek 40-
70 CUMHUR BERKER Lüleburgaz Runners Türkiye,TUR Erkek 40+
71 MEHMET ALİ KİPER BİREYSEL Türkiye,TUR Erkek 50+
72 TAMER KURT Redteam Türkiye,TUR Erkek 50+
73 HALİL ÖZKAYA Training Zone Türkiye,TUR Erkek 40+
74 TEMEL PARILTI SoudalRUN TR Türkiye,TUR Erkek 40+
75 MAHMUT GÜNEŞ Türkiye,TUR Erkek 40-
76 RAHİM RİFAT DEMİR Koşu Dünyası Türkiye,TUR Erkek 50+

UPET30K

No Name Surname Team Name Country Category
1 HAKKI KAZANCI TıpışTıpış Türkiye,TUR Erkek 40+
2 KADİR KARAKOÇ Türkiye,TUR Erkek 40+
3 ASLİ ZEYNEP AKKOYUNLU voltrun Türkiye,TUR Kadın 40+
4 MURAT DANDİN Trainingzone coaching Türkiye,TUR Erkek 50+
5 BERKAN ŞENGÜN Türkiye,TUR Erkek 40-
6 GÜRHAN ÇEKİÇ Türkiye,TUR Erkek 40+
7 FURKAN KARABABA Türkiye,TUR Erkek 40-
8 MELİH BALABAN Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Erkek 40-
9 ALEKSANDR PROKUDİN None Türkiye,TUR Erkek 40+
10 ERCAN TİKTAŞ Yok Türkiye,TUR Erkek 40+
11 NURTEN UĞUR Türkiye,TUR Kadın 40+
12 BİLGİN UTKU ERBİLGİN Badgers Türkiye,TUR Erkek 40-
13 FUNDA ÖZMEN Zirvedekiler Türkiye,TUR Kadın 40-
14 ÜMİT BEYLİKÇİOĞLU akademiKosu Türkiye,TUR Erkek 40+
15 ORHAN ŞENOL ŞAHİN Promer Türkiye,TUR Erkek 40+
16 ABDULLAH ÖZDEMİR akademiKosu Türkiye,TUR Erkek 40+
17 OKYANUS ÖZCAN Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
18 EMRE CANDAŞ ROKETSAN ATLETİZM Türkiye,TUR Erkek 40-
19 LEYLA KAYGUSUZ Türkiye,TUR Kadın 50+
20 FURKAN YAŞAR - Türkiye,TUR Erkek 40-
21 ALİ GÜMÜŞTEKİN BADgers Türkiye,TUR Erkek 50+
22 AYŞE ECE GEZEN YILMAZ Türkiye,TUR Kadın 40-
23 UĞUR ŞENGÜL Huni Türkiye,TUR Erkek 50+
24 UMUT ATAMAN akademiKoşu Türkiye,TUR Erkek 40-
25 TAYFUN CAN BADGERS TEAM Türkiye,TUR Erkek 40+
26 METİN ÖZTÜRK Badgers Türkiye,TUR Erkek 40-
27 MEHMET BAYSAN ZirvedekileR Türkiye,TUR Erkek 50+
28 ANIL BAŞARAN Ankarunning Türkiye,TUR Kadın 40+
29 CAN OKAN YILDIRIM ANKARUNNING Türkiye,TUR Erkek 40-
30 ÖZNUR GÜLTEN Türkiye,TUR Kadın 40-
31 EL RAHMAN BEŞİR Türkiye,TUR Erkek 40-
32 DENİZ OLASEK Türkiye,TUR Kadın 40+
33 İSMAİL ÜNAL DOĞAN Türkiye,TUR Erkek 40-
34 EBRU TOKSÖZ akademiKosu Türkiye,TUR Kadın 40-
35 ELİF ATEŞ redteam Türkiye,TUR Kadın 40-
36 MÜMTAZ AKTAŞ Huni idman yurdu Türkiye,TUR Erkek 50+
37 ZEYNEP GÜL AKTAŞ Huni idman yurdu Türkiye,TUR Kadın 50+
38 DEVRAN TAŞDELEN Türkiye,TUR Erkek 40-
39 AHMET GÜRSOY ZİRVEDEKİLER Türkiye,TUR Erkek 40-
40 KORAY ARSLAN Türkiye,TUR Erkek 40-
41 BORA TÜRKOĞLU Türkiye,TUR Erkek 40-
42 AYŞEGÜL AKDOĞAN Short Trail Sarıyer Türkiye,TUR Kadın 40-
43 FUAT ODABAŞ Türkiye,TUR Erkek 40-
44 AYŞE KARA Bikoşuadana running team Türkiye,TUR Kadın 40-
45 YALÇIN DOĞU Gazi Running Türkiye,TUR Erkek 50+
46 CAN TOKALI BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI Türkiye,TUR Erkek 40-
47 AYHAN DELİ BikoşuAdana Türkiye,TUR Erkek 40+
48 RASİM TAŞKIN ŞAHİN Beyçelik Gestamp Koşu Takımı Türkiye,TUR Erkek 40-
49 HAMİDE GÖNEN Fatihbuzganteam.com Türkiye,TUR Kadın 60+
50 AYDIN AYDOĞAN BiKoşuAdana Türkiye,TUR Erkek 40+
51 CEMİL UTKAN ÇORBACIOĞLU Doğuş Koşu Kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
52 MÜCAHİT SÜRÜCÜ no reason Türkiye,TUR Erkek 40+
53 KERİM KARA KONYA MASTER ATLETİZM KLUBÜ Türkiye,TUR Erkek 40+
54 MUZAFFER ERGUN GÖZET TRAKDOSK Türkiye,TUR Erkek 60+
55 ANNA SHEVTSOVA BeyFit Türkiye,TUR Kadın 40-
56 NESLİHAN DEMİR BiKoşuAdana Türkiye,TUR Kadın 40-
57 AYŞENUR DEMİRCİ Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
58 MEHMET ONUR ERENLER Bikoşu Adana Türkiye,TUR Erkek 40+
59 GÜLHAN GÖZDE KOÇU BİKOŞUADANA Türkiye,TUR Kadın 40-
60 RECEP TANKAL Runformance Türkiye,TUR Erkek 40-
61 BERNA GÖKKAYA BiKoşuAdana Türkiye,TUR Kadın 40-
62 MEHMET ALİ UZUN BiKoşuAdana Türkiye,TUR Erkek 40+
63 ÜMİT KARABÜRK Türkiye,TUR Erkek 40+
64 MELTEM AYDIN BiKosuAdana Türkiye,TUR Kadın 50+
65 BURAK FEVZİ GÜNDOĞDU Türkiye,TUR Erkek 40-
66 MUSTAFA AÇIKGÖZ Twilight Team Türkiye,TUR Erkek 40+
67 FURKAN ÇAĞTAY GÜNEŞ Beat run crew Türkiye,TUR Erkek 40-
68 BİLAL ÖZTÜRK BeatRunCrew Türkiye,TUR Erkek 40-
69 AYŞE UMUTLU YILMAZ Zirvedekiler Türkiye,TUR Kadın 40+
70 REHA ÇELEBİOĞLU Türkiye,TUR Erkek 40+
71 SALİH ÇELEBİOĞLU Türkiye,TUR Erkek 40+
72 MARİNA GOLOVNİNA no Russian Federation,RUS Kadın 40+
73 MERVE İLAYDA BAYRAÇ MYRC Türkiye,TUR Kadın 40-
74 EROL DİNNEDEN Redteam Türkiye,TUR Erkek 40+
75 İLAYDA GÜREL ÖZGÜVENİR Türkiye,TUR Kadın 40-
76 EMRAH GENÇ Türkiye,TUR Erkek 40+
77 SERKAN ŞAHİN Ankyra SK Türkiye,TUR Erkek 40+
78 EMRE ERTEKİN Ankyra SK Türkiye,TUR Erkek 40+
79 GİZEM SAYGILI Ankyra SK Türkiye,TUR Kadın 40-
80 AHŞAN ESEN Ankyra SK Türkiye,TUR Kadın 40+
81 HÜSEYİN YILDIZ Ankyra S.K. Türkiye,TUR Erkek 40+
82 FİGEN KİPER BİREYSEL Türkiye,TUR Kadın 40+
83 VEDAT SUBAŞI Türkiye,TUR Erkek 40+
84 ÖZGÜR SERT Türkiye,TUR Erkek 40+
85 HASAN KADİR YILMAZ Türkiye,TUR Erkek 40-
86 KORHAN KARACALI RUNDAMENTAL Türkiye,TUR Erkek 40-
87 ERKİN ÖZCAN FERDI Türkiye,TUR Erkek 40-
88 MUSTAFA CAN YALAMAN BURSA TRIATLON SK Türkiye,TUR Erkek 40-
89 HAKKI ŞİMŞEK Türkiye,TUR Erkek 40-
90 MUSTAFA MERT CERRAHOĞLU Bikoşuadana Türkiye,TUR Erkek 40+
91 MUHAMMED TAHA AKKUŞ DAG Türkiye,TUR Erkek 40+
92 İLKER YER Türkiye,TUR Erkek 40-
93 HASAN TAHSİN AKAN Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-

U16K

No Name Surname Team Name Country Category
1 ONUR ERDOĞAN Türkiye,TUR Erkek 40+
2 UĞUR ŞENYAVAŞ Yok Türkiye,TUR Erkek 40-
3 AYÇİN SAYGILI Bursa koşu akademisi Türkiye,TUR Kadın 40-
4 BURAK AKIN BABIRUS Türkiye,TUR Erkek 40+
5 ADNAN YAZICI EskişehirRunners Türkiye,TUR Erkek 40+
6 SARP SARAÇER RunIT Türkiye,TUR Erkek 40-
7 ALİYE AYTA 42+ Akademi Türkiye,TUR Kadın 40-
8 MUSTAFA ALKAN Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
9 BERRAN ÖZTOPRAK Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
10 ELANUR GÜLER BEYÇELİK GESTAMP Türkiye,TUR Kadın 40-
11 SERAP YILMAZ BEYÇELİK GESTAMP Türkiye,TUR Kadın 40-
12 ZEYNEP KUŞCU BEYÇELİK GESTAMP KOŞU TAKIMI Türkiye,TUR Kadın 40-
13 ŞÜKRET DOĞRU BUKA - BEYÇELİK GESTAMP Türkiye,TUR Erkek 40-
14 ERCAN EMRAH PUSAT Türkiye,TUR Erkek 40-
15 ÖZLEM DOĞAN Bravorun Türkiye,TUR Kadın 40+
16 UMUT GEBOLOĞLU Türkiye,TUR Erkek 40+
17 SENEM PUSAT PawGuard Runners Türkiye,TUR Kadın 40-
18 NUR DOĞU Türkiye,TUR Kadın 50+
19 GAMZE HÜRYAŞAR Balist Türkiye,TUR Kadın 40-
20 KENAN VAROL Ferdi Türkiye,TUR Erkek 40+
21 ABDURRAHMAN UTKU GEZER Bravorun Türkiye,TUR Erkek 40-
22 BÜNYAMİN ŞENEL İstanbul atletizm spor kulübü Türkiye,TUR Erkek 40+
23 AYÇA AYAZ ERDAĞ RiverWind Türkiye,TUR Kadın 40+
24 YİĞİT YURTMAN BİKOŞUADANA Türkiye,TUR Erkek 40-
25 MÜGE YURTMAN BikoşuAdana Türkiye,TUR Kadın 40-
26 SALİM KUBİLAYHAN HÜRYAŞAR BALİST Türkiye,TUR Erkek 40-
27 GİZEM BENGİSU BERÇİN Gizem Türkiye,TUR Kadın 40+
28 ÇAĞRI HET Bi Koşu Adana Türkiye,TUR Erkek 40-
29 HALUK ULUTAŞ BİKOŞUADANA Türkiye,TUR Erkek 40+
30 FATMA ERDOĞAN Bikoşu Adana Türkiye,TUR Kadın 40-
31 PINAR ASKER Türkiye,TUR Kadın 40+
32 ÖZGE YILDIRIM DOĞUŞ KOŞU KULUBÜ Türkiye,TUR Kadın 40-
33 ŞEYMANUR YILDIRIM Doğuş koşu kulübü Türkiye,TUR Kadın 40-
34 SAFA HET BAŞKENT GENÇLER MASTERLER S.K. Türkiye,TUR Erkek 60+
35 ORHAN GÜNER YalovaRunners Türkiye,TUR Erkek 50+
36 HASAN GÜNGÖR TÜRKÖZ Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40+
37 GÜRAY TATLI BURSA TRİATLON S.K. Türkiye,TUR Erkek 50+
38 MUSTAFA UMUT GÜL Bikoşuadana Türkiye,TUR Erkek 40-
39 MELDA GÜL Bikoşuadana Türkiye,TUR Kadın 40-
40 GÖKHAN MAVİTUNALI BikoşuAdana Türkiye,TUR Erkek 40+
41 İBRAHİM KARA AVESGO Türkiye,TUR Erkek 40+
42 İLKNUR ULUTAŞ Bikoşu Adana Türkiye,TUR Kadın 40-
43 SERPİL ŞAHİN AK bikosuadana Türkiye,TUR Kadın 40-
44 SERAY YÜKSEL Red Team Türkiye,TUR Kadın 40-
45 HÜSEYİN ASAR Logo Runners Platform Türkiye,TUR Erkek 40+
46 CAN ŞAYLAN LOGO RUNNERS PLATFORM Türkiye,TUR Erkek 40-
47 SEVDA CENGİZ Türkiye,TUR Kadın 40-
48 ÖZLEM CENGİZ Türkiye,TUR Kadın 40-
49 İLKER NİGİZ Beat Run Crew Türkiye,TUR Erkek 40-
50 ŞERARE JALE ZHENG Ferdi Türkiye,TUR Kadın 40-
51 KEREM MUTLUAY BiKoşu Adana Türkiye,TUR Erkek 40+
52 GENCAY MEHMET ONAY Bi Koşu Adana Türkiye,TUR Erkek 40+
53 MEHMET PARS SEZER BiKosuAdana Türkiye,TUR Erkek 50+
54 MELİSA PEKSOY BİKOŞU ADANA SPOR KULÜBÜ Türkiye,TUR Kadın 40-
55 SERKAN ARIKAN Bikoşuadana Türkiye,TUR Erkek 40+
56 GONCA ATEŞ ARIKAN Bikoşuadana Türkiye,TUR Kadın 40+
57 AYSUN UZUNOĞLU Türkiye,TUR Kadın 40-
58 SELİM UZUNOĞLU Türkiye,TUR Erkek 40-
59 YUNUS YAŞAR Yok Türkiye,TUR Erkek 40-
60 ECEHAN SOFUOĞLU Beat Run Crew Türkiye,TUR Kadın 40+
61 GÜRBÜZ GÜZEY Türkiye,TUR Erkek 50+
62 ÇAĞLAR POLATLI BUKA Türkiye,TUR Erkek 40-
63 LEYLA UZUN HASKÖY Mermaid Squate Türkiye,TUR Kadın 40+
64 SELAHATTİN HASKÖY Mermaid Squate Türkiye,TUR Erkek 40+
65 AHMET SAYGILI Bursa koşu akedemisi Türkiye,TUR Erkek 40+
66 SADRİ KULU Türkiye,TUR Erkek 40-
67 HAKAN AY moe run Türkiye,TUR Erkek 40-
68 GÖNÜL MİDESİZ Arama kurtarma derneği spor kulübü Türkiye,TUR Kadın 50+
69 GÜLŞAH İNAL Türkiye,TUR Kadın 40+
70 KAMİL İNAL Türkiye,TUR Erkek 50+
71 EMRAH AKÇAY ADIM ADIM İZMİR Türkiye,TUR Erkek 40-
72 ZÜHEYLA ÜNAL ADIM ADIM İZMİR Türkiye,TUR Kadın 50+
73 AHMET MELİH ARSLAN BURSA KÜREK KULÜBÜ Türkiye,TUR Erkek 40+
74 ERDEM ERSOY Türkiye,TUR Erkek 40+
75 TALİP MAVRUK MacFit Türkiye,TUR Erkek 40-
76 SERDAR TOPALOĞLU Türkiye,TUR Erkek 40+
77 HAKKI TAŞ Türkiye,TUR Erkek 40+
78 YASİN CAN ŞİMŞEK Türkiye,TUR Erkek 40-
79 AHMET AKYILDIZ Türkiye,TUR Erkek 40+
80 İBRAHİM KARASAKAL Bursa Koşu Akademisi Türkiye,TUR Erkek 40-

U6K

No Name Surname Team Name Country Category
1 GÜLCE ERAYDIN Türkiye,TUR Kadın 40-
2 CEYDA GAZİOĞLU ŞAHİN Promer Türkiye,TUR Kadın 40-
3 ÇİĞDEM PORSUK Bravo Run Türkiye,TUR Kadın 50+
4 SEVİL YAVUZKILIÇ Türkiye,TUR Kadın 40-
5 SAFİYE ELBER Türkiye,TUR Kadın 40+
6 MELTEM BULAT Voltrun Türkiye,TUR Kadın 40+
7 FATİH KARAASLAN ferdi Türkiye,TUR Erkek 40-
8 ÖNDER YILDIZ Adım Adım Bursa Türkiye,TUR Erkek 40+
9 SERPİL SOYKAN YEŞİM GRUP Türkiye,TUR Kadın 40+
10 MEMET HÜSEYİN bursa masterler Türkiye,TUR Erkek 50+
11 SERKAN GÜLŞEN Adım Adım Türkiye,TUR Erkek 40-
12 MEHMET SABRİ KONUK Türkiye,TUR Erkek 40-
13 ERAY CEYLAN Türkiye,TUR Erkek 40-
14 ERTAN YEŞİLÖZ Türkiye,TUR Erkek 50+