Kayıt Ol | GİRİŞ | Türkçe | English

Uludağ Ultra 10K



İstasyonlar

S.N İstasyon Toplam Mesafe(KM) Sonraki İstasyona Mesafe(KM) Toplam Tırmanış(M) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş Zaman Sınırı(Saat) İmkanlar
1 Start - Zeyniler 0.0 6.1 0.0 200.0 560.0 0.00
2 Fidyekızık 6.1 5.1 200.0 160.0 230.0 0.00
3 Finish - Cumalıkızık 11.2 0.0 360.0 0.0 0.0 4.00


Katılım Koşulları ve Kurallar


11.2km   +360m   790m-

Üzeri orman ile gölgelenen dar patikalarda geçecek ve UNESCO 'nun Dünya Miras Listesi 'nde yer alan Cumalıkızık 'ta son bulacak olan 10K parkuru, yeşil doğasıyla büyüleyecek; kısa, dik ama keyifli iki adet yokuş içeren bir parkur. 





Katılımcı Listesi

SN Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet Ödeme Sağlık Belgesi Feragatname
1 SERVET YILDIRIM FERDI 1971 TİŞÖRT XL       
2 MÜMINE ALAGÖZ YILDIRIM FERDI 1970 TİŞÖRT XL       
3 OZAN HOŞYILMAZ 1989 TİŞÖRT M       
4 VIKTORIA MUCSKA AKUT 1971 TİŞÖRT S       
5 FILIZ DEMIROGLU - 1968 TİŞÖRT M       
6 AHMET CAN AVCI 1997 TİŞÖRT S       
7 TONY JENNINGS 1945 TİŞÖRT L       
8 ÖMER FARUK AKASLAN BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETIZM SPOR KLUBÜ 1963 TİŞÖRT M       
9 GÜLCAN ERK KOŞAN OLIMPIK ANNELER 1974 TİŞÖRT L       
10 ŞAHIN DEMIR ALTUN SPOR KULUBU 1999 TİŞÖRT S       
11 EGEMEN ERDEM 1974 TİŞÖRT XL       
12 MEHMET DEMIROĞLU 0 1966 TİŞÖRT L       
13 KINAY GÜLTAN DEMIRTAŞ 2000 TİŞÖRT L       
14 ÖZLEM SARĞIN KOŞAN OLIMPIK ANNELER 1977 TİŞÖRT S       
15 MINE RANA DAYIOGLU KOŞAN OLİMPİK ANNELER 1979 TİŞÖRT XS       
16 ALPARSLAN SANTUR MeltemCingözİçinKoşuyor 1953 TİŞÖRT L       
17 MÜBERRA GÜLEN AYDIN 0 1977 TİŞÖRT M       
18 MUSTAFA EKSERI KAPADOKYA-AVANOS 1958 TİŞÖRT L       
19 DİLHUN GÜLTEKİN KOŞAN OLİMPİK ANNELER 1972 TİŞÖRT XS       
20 RAMAZAN AKMAN 1977 TİŞÖRT XS       
21 RAMAZAN AZRAK FERDI 1986 TİŞÖRT M       
22 DAVUT MARAL BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZM SPOR KLUBÜ 1965 TİŞÖRT M       
23 AHMET ÖZBEY DEMIRTAŞ SPOR KULÜBÜ 2000 TİŞÖRT M       
24 YÜKSEL İREM TÜRKEL ADIM ADIM 1991 TİŞÖRT S       
25 BURAK TETİK 1995 TİŞÖRT S       
26 İLKER NIGIZ 0 1984 TİŞÖRT M       
27 MEHMET ÇATALAĞAÇ ADIM ADIM BURSA 1970 TİŞÖRT S       
28 MURAT CAKIR ADIM ADIM BURSA 1982 TİŞÖRT XL       
29 ARZU CESUR ADIM ADIM BURSA 1979 TİŞÖRT S       
30 AYHAN ESEN 1981 TİŞÖRT S       
31 Funda ÖZMEN FLIEGTTEAM 1984 TİŞÖRT S       
32 GONCA BALATLI IZMIR GSK 1994 TİŞÖRT M       
33 YASEMIN MERYEM DEMIREL TRABZONSPOR 1981 TİŞÖRT M       
34 EBIDE GÖKENGIN KOŞU DÜNYAMIZ 1983 TİŞÖRT S       
35 SERANI CAN BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETIZM SPOR KULÜBÜ 1973 TİŞÖRT L       
36 HAMZA SOYTÜRK UASPOR 1952 TİŞÖRT M       
37 SONAY ÖZKAY FERDI 1993 TİŞÖRT S       
38 FERAY SIMSEK 1978 TİŞÖRT M       
39 MELIS SEBAHAT ŞEN 1991 TİŞÖRT S       
40 ÖMER FARUK YETIŞKUL FERDI 2000 TİŞÖRT XL       
41 ÇAĞATAY İVGEN 1986 TİŞÖRT L       
42 SİBEL ÇELİK FERDI 1978 TİŞÖRT M       
43 MUSTAFA GÖKHAN VURAL 0 1982 TİŞÖRT L       
44 ANIL IŞIKSOY KUZEY ORYANTIRING 2000 TİŞÖRT M       
45 HATICE ÇIFÇI ADIM ADIM BURSA 1986 TİŞÖRT M       
46 LETAFET BIRINCI SPIN ÇANTAM 1971 TİŞÖRT S       
47 MEHMET CEM ALAYBEYOĞLU YOK 1978 TİŞÖRT S       
48 AYSAN ÖZTAYLAN ANKARUNNİNG 1988 TİŞÖRT L       
49 MUSTAFA VARDAR FERDI 1989 TİŞÖRT S       
50 OKAN YILMAZ 1998 TİŞÖRT M       
51 TUGCE ERSU 1985 TİŞÖRT M       
52 ZEYNEP ERPOLAT 1987       
53 OĞUZ GÖYNÜ 0 1982 TİŞÖRT M       
54 SUAT DEMİRCİ ORCAMP (ARHAN GRUP) 1964 TİŞÖRT M       
55 BAHAR HASIRCI 1980 TİŞÖRT S       
.