Kayıt Ol | GİRİŞ | Türkçe | English

Uludağ Ultra 75K



İstasyonlar

S.N İstasyon Toplam Mesafe(KM) Sonraki İstasyona Mesafe(KM) Toplam Tırmanış(M) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş Zaman Sınırı(Saat) İmkanlar
1 Start - Zeyniler 0.0 6.1 0.0 200.0 560.0 0.00
2 Fidyekızık 6.1 5.1 200.0 160.0 230.0 0.00
3 Cumalıkızık 11.2 4.3 360.0 160.0 60.0 4.00
4 Kürekli Şelalesi 17.0 4.2 520.0 390.0 210.0 0.00
5 Saitabat 21.2 16.6 910.0 1860.0 230.0 6.30
6 Kilimli Göl 37.8 12.7 2770.0 490.0 1020.0 0.00
7 Kurbağakaya 50.5 17.5 3260.0 600.0 780.0 13.00
8 Kirazlıyayla 68.0 9.2 3860.0 220.0 950.0 14.30
9 Finish - Zeyniler 77.2 0.0 4080.0 0.0 0.0 16.00


Katılım Koşulları ve Kurallar


77.2km   4.080m+   4.080m-

Uludağ yamacındaki Zeyniler Köyünden başlayarak sırasıyla Cumalıkızık, Hamamlıkızık, Kürekli Şelalesi ve Saitabat Köyü'nü geçtikten sonra göllere ve zirveye uzanan Uludağ Ultra Maratonu 75K Zeyniler Köyü'nde son bulacak. 





Katılımcı Listesi

SN Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet Ödeme Sağlık Belgesi Feragatname
1 OKTAY ŞEN SAMSUN KOŞU KLÜBÜ 1993 TİŞÖRT XL       
2 AHMET ZIYA ERDOGAN FERDI 1954 TİŞÖRT M       
3 MEHMET SOYTÜRK UASPOR 1990 TİŞÖRT S       
4 CİHAN ÜNAL TWILIGHT TEAM 1985 TİŞÖRT M       
5 SERDAR LAÇALAR TWILIGHT TEAM 1980 TİŞÖRT M       
6 HÜSEYIN BAYIR BOTANİKRUN KOŞU GRUBU 1977 TİŞÖRT L       
7 HÜSEYİN TEPİKOĞLU KOŞU DÜNYAMIZ 1969 TİŞÖRT L       
8 ZAFER DINÇ BİKOŞUADANA 1965 TİŞÖRT M       
9 FATIH KOCAMAN AKUT 1978 TİŞÖRT M       
10 NEJDET ŞEN ŞEN 1983 TİŞÖRT M       
11 CEVDET ALYILMAZ DORUK DAĞCILIK 1964 TİŞÖRT M       
12 Fedai Kürtül KOŞU DÜNYAMIZ 1961 TİŞÖRT L       
13 serhat kırali BJK 1980 TİŞÖRT L       
14 HAMZA ŞANDA 1979 TİŞÖRT M       
15 TANZER DURSUN MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE SPOR 1969 TİŞÖRT S       
16 ALİ KAYTAN 0 1963 TİŞÖRT M       
17 cengiz TURGUT 1308 OSMANELI BELEDIYE SPOR 1972 TİŞÖRT S       
18 HİLMİ GÜVEN TWILIGHT TEAM 1980 TİŞÖRT M       
19 FIRAT PAMIR KOÇKAR REMI & PAM 1989 TİŞÖRT M       
20 ERSIN DEMIR REMI & PAM 1985 TİŞÖRT S       
21 Mecit ÇELEBI BIREYSEL 1967 TİŞÖRT L       
22 PINAR ULUS 0 1984 TİŞÖRT S       
23 ADEM TIRPANCI ZİRVE DAĞCILIK - GAZİANTEP 1980 TİŞÖRT S       
24 ZAFER BILGILI 0 1989 TİŞÖRT XL       
25 MEHMET ZAHIR KÜL İNTERSPORT TÜRKİYE RUNNİNG TEAM 1978 TİŞÖRT S       
26 MESUT YIĞIT BOTANIKRUN 1983 TİŞÖRT L       
27 NAZMİ BAHAR BOTANİKRUN KOŞU GRUBU 1970 TİŞÖRT M       
28 DYLAN NETTER 0 1973 TİŞÖRT S       
29 ELSHAN GULIYEV BAKU MARATHON CLUB 1971 TİŞÖRT M       
30 Mustafa PEHLİVAN RUNWITHUS 1969 TİŞÖRT S       
31 SERKAN İMRAK MARATHONIST / TWILIGHT TEAM 1976 TİŞÖRT XL       
32 MUSTAFA KUŞ BOLU 1978 TİŞÖRT XL       
33 ILKER LAÇALAR TWILIGHT TEAM 1976 TİŞÖRT M       
34 MUSTAFA KIZILTAŞ BANDAK 1958 TİŞÖRT M       
35 AYTAÇ DİREK 0 1973 TİŞÖRT S       
.